NASI SPECJALIŚCI

dermatologia i wenerologia

5/5
(0 ocen)

Absolwentka Wydziału Lekarskiego Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Swoją przygodę z dermatologią rozpoczęła w szczecińskiej Klinice Chorób Skórnych i Wenerycznych Szpitala Klinicznego PUM. Specjalizację kontynuuje w Szpitalu Zespolonym w Elblągu na Oddziale Dermatologii. W 2016 r. ukończyła studia podyplomowe z zakresu Medycyny Estetycznej. Jest członkinią Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego, Polskiej Grupy Dermatoskopowej. Szczególnym zainteresowaniem Pani Doktor jest dermatoonkologia oraz choroby przenoszone drogą płciową. Zajmuje się również diagnostyką i leczeniem chorób skóry, włosów i paznokci. Przeprowadza dermatoskopową ocenę zmian skórnych. Przyjmuje zarówno dorosłych, jak i młodszych pacjentów. Niezmierną satysfakcję przynosi jej zadowolenie pacjenta z pozytywnych rezultatów terapeutycznych.

Prowadzi konsultacje w językach:

polski, angielski

Przyjmuje pacjentów w wieku:

od 6. roku życia

Medycyna rodzinna

5/5
(27 ocen)

Absolwentka Akademii Medycznej we Wrocławiu, jako specjalistka medycyny rodzinnej posiada szeroką wiedzę z zakresu m.in.: chorób wewnętrznych, dermatologii, ginekologii i położnictwa, laryngologii, psychiatrii, okulistyki i neurologii. Specjalistka leczenia otyłości certyfikowana przez Polskie Towarzystwo Leczenia Otyłości oraz Polskie Towarzystwo Badań nad Otyłością. Posiada kilkunastoletnie doświadczenie w pracy z pacjentami.

Prowadzi konsultacje w językach:

polski
angielski

Przyjmuje pacjentów w wieku:

od 18 roku życia

Pediatria, Choroby płuc (dziecięce)

5/5
(24 ocen)

Absolwentka Akademii Medycznej w Łodzi ze specjalizacją w pediatrii i chorobach płuc. Doświadczenie zdobyła w trakcie pracy w szpitalach i poradniach specjalistycznej. Obecnie pracuje w przychodni podstawowej opieki zdrowotnej.

Prowadzi konsultacje w językach:

polski

Przyjmuje pacjentów w wieku:

od urodzenia do 18 roku życia

radioterapia onkologiczna

5/5
(0 ocen)

Jestem absolwentką wydziału lekarskiego Uniwersytetu Medycznego im. Piastów Śląskich we Wrocławiu. Od 2015 pracuję z Zakładzie Radioterapii Dolnośląskiego Centrum Onkologii, Pulmonologii i Hematologii we Wrocławiu. Egzamin specjalizacyjny z radioterapii onkologicznej zdałam w 2022r. W tym samym roku obroniłam doktorat z dziedziny Onkologia. W latach 2017- 2019 pracowałam również w Ośrodku Medycyny Paliatywnej i Hospicyjnej Będkowo. Jestem autorem licznych publikacji naukowych. Prezentowałam wyniki badań na licznych konferencjach naukowych w tym ogólnoświatowych (ASTRO\’s 59th Annual Meeting, ESTRO 37).

Prowadzi konsultacje w językach:

polski, angielski

Przyjmuje pacjentów w wieku:

od 18. roku życia

medycyna rodzinna, medycyna ogólna, pediatria

5/5
(0 ocen)

Doktor Nauk Medycznych, specjalista medycyny rodzinnej. Wieloletnie doświadczenie zdobyła w trakcie pracy w przychodniach Podstawowej Opieki Zdrowotnej, ambulatoriach i Szpitalnych Oddziałach Ratunkowych. Konsultuje zarówno osoby dorosłe, jak i dzieci od urodzenia.

Prowadzi konsultacje w językach:

polski

Przyjmuje pacjentów w wieku:

od urodzenia

neurochirurgia

5/5
(0 ocen)

Od 2012 roku specjalista neurochirurgii w Klinice Nowotworów Układu Nerwowego Centrum Onkologii-Instytutu w Warszawie. W latach 2012-2018 pracował jako asystent w Klinice Neurochirurgii w Instytucie Psychiatrii i Neurologii w Warszawie. Specjalizację z Neurochirurgii uzyskał w 2018 r. pod kierownictwem prof. Tomasza Mandata w Klinice Neurochirurgii IPiN. W 2018 roku uzyskał tytuł Doktora nauk medycznych na podstawie rozprawy pt:” Zastosowanie Głębokiej Stymulacji Mózgu w Leczeniu Dystonii\”. W trakcie swojej pracy zawodowej zdobył kompleksową wiedzę i doświadczenie w leczeniu schorzeń układu nerwowego. Swoje umiejętności doskonalił w trakcie licznych kursów i staży kierunkowych między innymi w Uniwersytecie Medycznym w Seulu czy Ichilov Medical Center w Tel Avivie. Prowadził dwuletnią Obserwację Chorych z Rozpoznaniem Dystonii Uogólnionej i Dystonii Uogólnionej z Mutacją PKAN”. Dr Szalecki przeprowadza operacje z zakresu chirurgii kręgosłupa, neuroonkologii, chorób nerwów obwodowych i chorób naczyniowych OUN. Szczególnym zainteresowaniem dr Szaleckiego jest leczenie bólu z użyciem metod małoinwazyjnych i chirurgicznych w tym blokady, zabiegi lezyjne ( termolezja) oraz wszczepianie działających przeciwbólowo stymulatorów. W zespole Global Teleclinic pełni rolę dyrektora medycznego i odpowiada za kontakt z lekarzami i nadzór nad dokumentacją medyczną.

Prowadzi konsultacje w językach:

polski, angielski

Przyjmuje pacjentów w wieku:

od 18 roku życia