NASI SPECJALIŚCI

medycyna rodzinna, medycyna ogólna

4/5
(9 ocen)

Doktor nauk medycznych po studiach podyplomowych z zakresu zarządzania służbą zdrowia dla kadr kierowniczych. Lekarz specjalista z zakresu Medycyny Rodzinnej z wieloletnim doświadczeniem pracy w POZ zarówno z zakresu interny jak i pediatrii, z dobrą znajomością metod diagnozowania i leczenia wielu chorób i dolegliwości. Wnikliwie analizuje problemy Pacjentów i dokładnie tłumaczy diagnozę i zalecenia. Empatyczna i ciepła w relacjach z Pacjentami. Prowadzi konsultacje w języku polskim. Przyjmuje Pacjentów od 16 roku życia.

Prowadzi konsultacje w językach:

polski

Przyjmuje pacjentów w wieku:

od 18 roku życia

otorynolaryngologia, medycyna sestetyczna

5/5
(0 ocen)

Jest lekarzem w trakcie specjalizacji z otorynolaryngologii w Światowym Centrum Słuchu w Kajetanach. Ukończyła studia na I Wydziale kierunku lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Poza otorynolaryngologią, pasjonuje ją również medycyna estetyczna, w której może łączyć swoje zainteresowania medyczne z poczuciem estetyki i tworzeniem piękna. Dzięki temu spełnia swoje ambicje jako kobieta-lekarz . Stale rozwija swoje umiejętności uczestnicząc w prestiżowych, certyfikowanych szkoleniach. W swojej pracy w zakresie medycyny estetycznej kieruje się indywidualnym podejściem do każdego pacjenta/pacjentki. Wie, że piękno ma wiele twarzy a dobrze dostosowane zabiegi medycyny estetycznej pozwalają zachować młody i zdrowy wygląd skóry. Zawsze starannie dopasowuje zabiegi do konkretnych potrzeb pacjenta.

Prowadzi konsultacje w językach:

polski

Przyjmuje pacjentów w wieku:

od 3. roku życia

kardiologia

5/5
(1 ocen)

Absolwentka Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego. Specjalizację w dziedzinie kardiologii odbywała w Szpitalu Bielańskim w Warszawie.

Prowadzi konsultacje w językach:

polski
angielski

Przyjmuje pacjentów w wieku:

od 18. roku życia

choroby wewnętrzne

5/5
(0 ocen)

Specjalista chorób wewnętrznych z 10-letnim doświadczeniem zawodowym. Pracowała w szpitalu a także w przychodni POZ.

Prowadzi konsultacje w językach:

polski

Przyjmuje pacjentów w wieku:

od 12 r. ż.

psychiatria

5/5
(0 ocen)

Jest specjalistą psychiatrii dorosłych, absolwentem wydziału lekarskiego Akademii Medycznej w Poznaniu. Doświadczenie z zakresu psychiatrii zdobywał kolejno w Oddziale Klinicznym w Poznaniu, we Wrocławiu, a następnie na Oddziale Dziennym w Ostrowie Wielkopolskim. Pracował jako lekarz w Oddziale Detoksykacyjnym oraz Oddziale Leczenia Uzależnień w Wojewódzkim Szpitalu Opieki Psychiatrycznej w Sokołówce oraz Ośrodku Leczenia Uzależnień w Murowańcu. Aktualnie prowadzi gabinet prywatny oraz pracuje w Środowiskowej Opiece Psychiatrycznej. Regularnie poszerza wiedzę poprzez uczestnictwo w szkoleniach i konferencjach. Relacje z pacjentami opiera na indywidualnym podejściu, otwartości, szczerości oraz szacunku.

Prowadzi konsultacje w językach:

polski, angielski

Przyjmuje pacjentów w wieku:

powyżej 20 r.ż.

pielęgniarstwo

5/5
(0 ocen)

Jest położną od 2006 r. Ukończyła studia na Akademii Medycznej we Wrocławiu, a tytuł magistra położnictwa obroniła na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu. Jest specjalistką pielęgniarstwa położniczo-ginekologicznego oraz Certyfikowanym Doradcą Laktacyjnym. Posiada doświadczenie w pracy na sali porodowej oraz oddziale neonatologicznym. Od kilku lat prowadzi zajęcia w szkole rodzenia. Wspiera kobiety w ciąży przygotowując je do porodu oraz opieki nad noworodkiem. Po porodzie sprawuje opiekę nad mamą i dzieckiem poprzez wizyty domowe oraz telekonsultacje. W razie trudności w karmieniu piersią udziela porad laktacyjnych. Zawsze stara się być taką położną, jaką sama chciałaby spotkać na swojej drodze jako młoda matka – wyrozumiałą, troskliwą i kompetentną.

Prowadzi konsultacje w językach:

polski

Przyjmuje pacjentów w wieku:

od 18 roku życia