E-recepta

E-receptę może wystawić każdy lekarz w trakcie konsultacji. Korzystając z teleporady w Global Teleclinic możesz ją otrzymać bez wchodzenia z domu.

E-recepta i porada recepturowa w Global Teleclinic

Porada recepturowa

Porada recepturowa to uproszczona konsultacja lekarska dedykowana Pacjentom przyjmującym lekarstwa na stałe. Na postawie dołączonej
do konsultacji dokumentacji medycznej (np. zaświadczenia od lekarza prowadzącego lub wypisu ze szpitala) lekarz może wystawić lub przedłużyć e-receptę.

Komfort i dyskrecja

Zarówno umówienie wizyty, jak i sama konsultacja odbywa się miejscu wybranym przez Ciebie, w takiej formie, jaka Ci najbardziej odpowiada (video, rozmowa telefoniczna lub chat)

Dostępność lekarzy

Porada recepturowa daje Ci możliwość kontynuacji leczenia, niezależnie od tego, gdzie przebywasz.

Oszczędność czasu

Bez wychodzenia z domu, bez wizyty w placówce medycznej, bez oczekiwania na połączenie z Call Center.

Oszczędność pieniędzy

Jeśli Twój stan zdrowia wymaga częstych wizyt kontrolnych u lekarza, np. w celu zweryfikowania dawki leku lub przedłużenia recepty, to dzięki poradzie recepturowej znacząco zmniejszysz koszty swoich wizyt.

Wybierz, jak chcesz rozmawiać

telefon

Jeśli wybierzesz konsultację w formie telefonicznej, lekarz zadzwoni do Ciebie na numer telefonu podany w trakcie rejestracji.

video-chat

chat

W przypadku konsultacji w formie video-chat’u lub chat’u, zaloguj się na swoim Koncie Pacjenta, wybierz umówioną wizytę i kliknij „Połącz się”. Wszystkie połączenia są obsługiwane przez naszą platformę dostępną w każdej przeglądarce internetowej – nie musisz instalować żadnych dodatkowych aplikacji.

Jak to działa?

Instrukcja umawiania na teleporadę Global Teleclinic

Jak wygląda porada recepturowa

PRZED PORADĄ

Przed każdą wizytą masz możliwość wypełnienia ankiety, dzięki której lekarz może zapoznać się ze stanem Twojego zdrowia jeszcze przed połączeniem. Dołącz również dokumentację medyczną potwierdzającą stałe przyjmowanie leku. Jeśli nie posiadasz takiej dokumentacji, skorzystaj z telekonsultacji lekarskiej. 

W TRAKCIE

W trakcie porady lekarz zweryfikuje dołączoną przez Ciebie dokumentację. Jeśli zostanie wystawiona e-recepta, to otrzymasz kod SMS, który umożliwi Ci jej zrealizowanie w dowolnej aptece. 

PO PORADZIE

Wystawioną przez lekarza e-receptę znajdziesz po zalogowaniu się na Konto Pacjenta na www.global-teleclinic.com oraz na IKP (Internetowe Konto Pacjenta). Pamiętaj, że aby otrzymywać kody do e-recept SMS-em, musisz wcześniej odpowiednio skonfigurować swoje IKP.

Konsultacja bezpiecznie, wygodnie i szybko w Global Teleclinic

Bezpiecznie, wygodnie i szybko

Internista, pediatra, a może kardiolog? Już nie musisz czekać na infolinii czy w przychodni. Nasi specjaliści są tu, żeby Ci pomóc. Umów się i porozmawiaj z lekarzem z dowolnego miejsca i w terminie, który Ci odpowiada.

Sprawdź nasze pozostałe usługi

Telekonsultacje w Global Teleclinic

Telekonsultacje

Porada pielęgniarska w Global Teleclinic

Porada pielęgniarska