L4 online

Jeśli chorujesz lub opiekujesz się chorym dzieckiem, lekarz może wystawić Ci zwolnienie w trakcie telekonsultacji.

Telekonsultacja lekarska

Twój lekarz tam, gdzie Ty

Platforma Global Teleclinic daje Ci dostęp do telekonsultacji lekarzy medycyny rodzinnej, internistów i pediatrów. W krótkim czasie możesz umówić poradę lekarską, niezależnie od tego, gdzie jesteś.

Komfort i dyskrecja

Zarówno umówienie wizyty, jak i sama konsultacja odbywa się miejscu wybranym przez Ciebie, w takiej formie, jaka Ci najbardziej odpowiada (video, rozmowa telefoniczna lub chat)

Dostępność lekarzy

Telekonsultacje dają Ci dostęp do lekarzy i specjalistów z całej Polski, niezależnie od tego, gdzie przebywasz.

Oszczędność czasu

Bez wychodzenia z domu, bez wizyty w placówce medycznej, bez oczekiwania na połączenie z Call Center.

Szybki powrót do zdrowia

Jeśli Twój stan zdrowia będzie tego wymagał, lekarz może wystawić Ci krótkie zwolnienie lekarskie, dzięki czemu szybciej wrócisz do zdrowia.

Wybierz, jak chcesz rozmawiać

telefon

Jeśli wybierzesz konsultację w formie telefonicznej, lekarz zadzwoni do Ciebie na numer telefonu podany w trakcie rejestracji.

video-chat

chat

W przypadku konsultacji w formie video-chat’u lub chat’u, zaloguj się na swoim Koncie Pacjenta, wybierz umówioną wizytę i kliknij „Połącz się”. Wszystkie połączenia są obsługiwane przez naszą platformę dostępną w każdej przeglądarce internetowej – nie musisz instalować żadnych dodatkowych aplikacji.

Jak to działa?

Instrukcja umawiania na teleporadę Global Teleclinic

Jak wygląda telekonsultacja

PRZED KONSULTACJĄ

Przed wizytą uzupełnij ankietę medyczną, dzięki której lekarz będzie mógł zapoznać się ze stanem Twojego zdrowia jeszcze przed połączeniem. 

w trakcie

W trakcie konsultacji on-line lub telefonicznej lekarz standardowo przeprowadzi wywiad medyczny i przygotuje dla Ciebie zalecenia dotyczące dalszego postępowania. Wszystkie informacje znajdziesz w swojej dokumentacji medycznej na Koncie Pacjenta.

PO KONSULTACJI

Jeśli Twój stan zdrowia będzie tego wymagać, lekarz może wystawić e-zwolnienie. Zostanie ono automatycznie wysłane Twojemu pracodawcy, a jego szczegóły możesz sprawdzić logując się na swoim koncie na ZUS PUE.

Konsultacja bezpiecznie, wygodnie i szybko w Global Teleclinic

Bezpiecznie, wygodnie i szybko

Internista, pediatra, a może kardiolog? Już nie musisz czekać na infolinii czy w przychodni. Nasi specjaliści są tu, żeby Ci pomóc. Umów się i porozmawiaj z lekarzem z dowolnego miejsca i w terminie, który Ci odpowiada.

Sprawdź nasze pozostałe usługi

Telekonsultacje w Global Teleclinic

Telekonsultacje

Porada pielęgniarska w Global Teleclinic

Porada pielęgniarska