L4 online

Jeśli chorujesz lub opiekujesz się chorym dzieckiem, lekarz może wystawić Ci zwolnienie w trakcie telekonsultacji.

Telekonsultacja lekarska

Twój lekarz tam, gdzie Ty

Serwis Global Teleclinic umożliwia Pacjentom dostęp do telekonsultacji z różnymi pracownikami – zarówno lekarzami medycyny rodzinnej, jak i internistami czy pediatrami. Taka teleporada to szybki sposób na umówienie wizyty z dowolnego miejsca na ziemi.

Komfort i dyskrecja

Zarówno umówienie wizyty, jak i sama konsultacja odbywa się miejscu wybranym przez Ciebie, w takiej formie, jaka Ci najbardziej odpowiada (video, rozmowa telefoniczna lub chat)

Dostępność lekarzy

Telekonsultacje dają Ci dostęp do lekarzy i specjalistów z całej Polski, niezależnie od tego, gdzie przebywasz.

Oszczędność czasu

Bez wychodzenia z domu, bez wizyty w placówce medycznej, bez oczekiwania na połączenie z Call Center.

Szybki powrót do zdrowia

Jeśli Twój stan zdrowia będzie tego wymagał, lekarz może wystawić Ci krótkie zwolnienie lekarskie, dzięki czemu szybciej wrócisz do zdrowia.

Wybierz, jak chcesz rozmawiać

telefon

Jeśli wybierzesz konsultację w formie telefonicznej, lekarz zadzwoni do Ciebie na numer telefonu podany w trakcie rejestracji.

video-chat

chat

W przypadku konsultacji w formie video-chat’u lub chat’u, zaloguj się na swoim Koncie Pacjenta, wybierz umówioną wizytę i kliknij „Połącz się”. Wszystkie połączenia są obsługiwane przez naszą platformę dostępną w każdej przeglądarce internetowej – nie musisz instalować żadnych dodatkowych aplikacji.

Jak to działa?

Instrukcja umawiania na teleporadę Global Teleclinic

Jak wygląda telekonsultacja

PRZED KONSULTACJĄ

Przed wizytą uzupełnij ankietę medyczną, dzięki której lekarz będzie mógł zapoznać się ze stanem Twojego zdrowia jeszcze przed połączeniem. 

w trakcie

W trakcie konsultacji on-line lub telefonicznej lekarz standardowo przeprowadzi wywiad medyczny i przygotuje dla Ciebie zalecenia dotyczące dalszego postępowania. Wszystkie informacje znajdziesz w swojej dokumentacji medycznej na Koncie Pacjenta.

PO KONSULTACJI

Jeśli Twój stan zdrowia będzie tego wymagać, lekarz może wystawić e-zwolnienie. Zostanie ono automatycznie wysłane Twojemu pracodawcy, a jego szczegóły możesz sprawdzić logując się na swoim koncie na ZUS PUE.

Konsultacja bezpiecznie, wygodnie i szybko w Global Teleclinic

Bezpiecznie, wygodnie i szybko

W Global Teleclinic zapewniamy dostęp do wielu lekarzy różnych specjalności – internistów, pediatrów i nie tylko. Dzięki naszej usłudze nie będziesz musiał zjawiać się w przychodni lub czekać, aż pracownik recepcji odbierze telefon i zapisze Cię na wizytę. Osoby przyjmujące w naszych gabinetach oraz na wizytach online oferują pomoc z dowolnego miejsca i w terminie odpowiadającym Pacjentowi.

Oferujemy możliwość odbycia wizyty z jednym z naszych lekarzy, w ramach której dostępna jest opcja uzyskania L4 przez internet. Teleporada to prosty sposób na kontakt z pracownikiem Global Teleclinic przez telefon i otrzymanie zwolnienia lekarskiego online bez wychodzenia z domu.

Teleporada - dostępność i wygoda

Telemedycyna otwiera nowe możliwości dla Pacjentów potrzebujących konsultacji. Dzięki usłudze teleporady każdy ma dostęp do opieki zdrowotnej bez względu na miejsce pobytu. Usługa umożliwia:

– wygodną konsultację lekarską za pośrednictwem telefonu lub internetu;

– uzyskanie L4 online bez konieczności osobistej wizyty u lekarza;

– szybkie otrzymanie zwolnienia lekarskiego, które jest przesyłane bezpośrednio do pracodawcy lub ZUS-u;

– godziny konsultacji dostosowane do Pacjenta.

Zwolnienie lekarskie online - krok po kroku

L4 przez internet to wygodna opcja dla osób, które z różnych przyczyn nie mogą odwiedzić lekarza osobiście. Proces uzyskania zaświadczenia przez telefon jest uproszczony i składa się z kilku kroków takich jak wybór lekarza i terminu wizyty, wypełnienie niezbędnych formularzy zdrowotnych przed konsultacją oraz właściwa teleporada, podczas której można omówić aktualne dolegliwości i otrzymać dalsze wskazówki.

Oferta teleporad online w Global Teleclinic

Nasze usługi to rozwiązanie dla osób szukających wsparcia medycznego. Oferujemy konsultacje wraz z możliwością otrzymania zaświadczenia, jakim jest zwolnienie lekarskie online – dokumentu uznawanego przez pracodawcę i instytucje urzędowe – zapewniając szybki dostęp do usług zdrowotnych.

Sprawdź nasze pozostałe usługi

Telekonsultacje w Global Teleclinic

Telekonsultacje

Porada pielęgniarska w Global Teleclinic

Porada pielęgniarska