Porada pielęgniarska

W wielu sytuacjach konsultacja pielęgniarska z powodzeniem może zastąpić poradę lekarza. Dowiedz się, kiedy z niej skorzystać.

Porada pielęgniarska w Global Teleclinic

Umów poradę

Nasze pielęgniarki udzielą Ci porady w zakresie pielęgnacji ran, stomii lub zmiany opatrunku. Mogą również wystawić zlecenie na zaopatrzenie w wyroby medyczne takie, jak cewniki, pieluchomajtki, opatrunki czy paski do oznaczania poziomu glukozy.

W trakcie porady pielęgniarskiej możesz otrzymać e-receptę na leki zaordynowane przez lekarza lub e-skierowanie na badania diagnostyczne.

Komfort i dyskrecja

Zarówno umówienie wizyty, jak i sama konsultacja odbywa się miejscu wybranym przez Ciebie, w takiej formie, jaka Ci najbardziej odpowiada (video, rozmowa telefoniczna lub chat)

Dostępność

Porada recepturowa daje Ci możliwość kontynuacji leczenia, niezależnie od tego, gdzie przebywasz.

Oszczędność czasu

Bez wychodzenia z domu, bez wizyty w placówce medycznej, bez oczekiwania na połączenie z Call Center.

Wybierz, jak chcesz rozmawiać

telefon

Jeśli wybierzesz konsultację w formie telefonicznej, pielęgniarka zadzwoni do Ciebie na numer telefonu podany w trakcie rejestracji.

video-chat

chat

W przypadku konsultacji w formie video-chat’u lub chat’u, zaloguj się na swoim Koncie Pacjenta, wybierz umówioną wizytę i kliknij „Połącz się”. Wszystkie połączenia są obsługiwane przez naszą platformę dostępną w każdej przeglądarce internetowej – nie musisz instalować żadnych dodatkowych aplikacji.

Jak to działa?

Instrukcja umawiania na teleporadę Global Teleclinic

Jak wygląda porada pielęgniarska

PRZED PORADĄ

Przed każdą wizytą masz możliwość wypełnienia ankiety, dzięki której pielęgniarka może zapoznać się ze stanem Twojego zdrowia jeszcze przed połączeniem. W celu przedłużenia recepty na lek zalecony przez lekarza, dołącz odpowiednią dokumentację medyczną.

w trakcie

Podczas porady pielęgniarka przeprowadzi wywiad medyczny i w oparciu o udzielone przez Ciebie informacje, zaproponuje dalsze postępowanie. Zalecenia z konsultacji znajdziesz na swoim Koncie Pacjenta.

PO PORADZIE

Jeśli w trakcie porady zostanie wystawiona e-recepta lub e-skierowanie, znajdziesz je po zalogowaniu się na Konto Pacjenta na www.global-teleclinic.com oraz na IKP (Internetowe Konto Pacjenta). 

Konsultacja bezpiecznie, wygodnie i szybko w Global Teleclinic

Bezpiecznie, wygodnie i szybko

Internista, pediatra, a może kardiolog? Już nie musisz czekać na infolinii czy w przychodni. Nasi specjaliści są tu, żeby Ci pomóc. Umów się i porozmawiaj z lekarzem z dowolnego miejsca i w terminie, który Ci odpowiada.

Sprawdź nasze pozostałe usługi