Pulmonolog teleporada online

Interesuje Cię teleporada z pulmonologiem? Platforma Global Teleclinic daje dostęp do telekonsultacji lekarzy medycyny rodzinnej, pulmonologów i innych specjalistów. Jeśli wymagasz częstych wizyt kontrolnych u lekarza pulmonologa, to teleporada jest dla Ciebie i zdecydowanie może zastąpić klasyczną wizytę stacjonarną. Chcesz dowiedzieć się więcej? Zapraszamy do kontaktu.
Konsultacja telemedyczna w Global Teleclinic

Pulmonolog porady - konsultacja online

Twój pulomonolog tam, gdzie Ty

Teleporada pulmonologiczna rewolucjonizuje sposób świadczenia opieki oddechowej, zapewniając specjalistom medycznym dostęp do nowych metod leczenia i technologii, które mogą poprawić jakość życia ich pacjentów. Dzięki tej rewolucyjnej technologii pulmonolodzy pomagają wprowadzić nowoczesną medycynę w przyszłość.
Interesuje Cię teleporada z pulmonologiem? Platforma Global Teleclinic daje dostęp do telekonsultacji lekarzy medycyny rodzinnej, pulmonologów i innych specjalistów. Jeśli wymagasz częstych wizyt kontrolnych u lekarza pulmonologa, to teleporada jest dla Ciebie i zdecydowanie może zastąpić klasyczną wizytę stacjonarną. Chcesz dowiedzieć się więcej? Zapraszamy do kontaktu.

Komfort i dyskrecja

Zarówno umówienie wizyty, jak i sama konsultacja odbywa się miejscu wybranym przez Ciebie, w takiej formie, jaka Ci najbardziej odpowiada (video, rozmowa telefoniczna lub chat)

Dostępność lekarzy

Telekonsultacje dają Ci dostęp do lekarzy i specjalistów z całej Polski, niezależnie od tego, gdzie przebywasz.

Oszczędność czasu

Bez wychodzenia z domu, bez wizyty w placówce medycznej, bez oczekiwania na połączenie z Call Center.

Monitoring stanu zdrowia

Jeśli Twój stan zdrowia wymaga częstych wizyt kontrolnych u lekarza, np. w celu oceny wyników badań, zweryfikowania dawki leku lub przedłużenia recepty, to telekonsultacja z powodzeniem może zastąpić klasyczną wizytę stacjonarną.

Wybierz, jak chcesz rozmawiać z pulmonologiem

telefon

Jeśli wybierzesz konsultację w formie telefonicznej, lekarz zadzwoni do Ciebie na numer telefonu podany w trakcie rejestracji.

video-chat

chat

W przypadku konsultacji w formie video-chat’u lub chat’u, zaloguj się na swoim Koncie Pacjenta, następnie wybierz umówioną wizytę i kliknij „Połącz się”. Wszystkie połączenia są obsługiwane przez naszą platformę dostępną w każdej przeglądarce internetowej, więc nie musisz instalować żadnych dodatkowych aplikacji.

Jak działa umawianie na telekonsultację z lekarzem pulmonologiem?

Instrukcja umawiania na teleporadę Global Teleclinic

Jak wygląda telekonsultacja z pulmonologiem

PRZED KONSULTACJĄ

Przed każdą wizytą masz możliwość wypełnienia ankiety, dzięki której lekarz może zapoznać się ze stanem Twojego zdrowia jeszcze przed połączeniem. Dodatkowo, do każdej wizyty na platformie Global Teleclinic możesz dołączyć wcześniejszą dokumentację medyczną, co jest istotne zwłaszcza w przypadku osób przewlekle chorych.

W TRAKCIE

W trakcie konsultacji on-line lub telefonicznej lekarz standardowo przeprowadza wywiad medyczny, na podstawie którego przygotuje dla Ciebie zalecenia dotyczące dalszego postępowania. Wszystkie informacje znajdziesz także w swojej dokumentacji medycznej na Koncie Pacjenta.

PO KONSULTACJI

Jeśli Twój stan zdrowia będzie tego wymagać, lekarz może wystawić e-receptę, e-zwolnienie, oraz e-skierowanie na dalszą diagnostykę lub do innego lekarza specjalisty. Wystawione przez lekarza dokumenty znajdziesz po zalogowaniu się na Konto Pacjenta.

Telekonsultacje

Konsultacja online prywatnie z pulmonologiem

Pulmonolog, internista, pediatra, a może kardiolog? Już nie musisz czekać na infolinii czy w przychodni. Nasi specjaliści są tu, żeby Ci pomóc. Umów się i porozmawiaj z lekarzem z dowolnego miejsca i w terminie, który Ci odpowiada.

Pulmonolog - w czym nam pomoże?

Pulmonolog to lekarz specjalizujący się w diagnozowaniu i leczeniu chorób związanych z układem oddechowym. Może obejmować schorzenia takie jak: astma, przewlekła obturacyjna choroba płuc (POChP), rozedma płuc, śródmiąższowa choroba płuc, choroby opłucnej i zaburzenia oddychania podczas snu. Pulmonolodzy wykorzystują różnorodne testy diagnostyczne do diagnozowania tych schorzeń, w tym zdjęcia rentgenowskie, tomografię komputerową, bronchoskopię i testy czynnościowe płuc. Opcje leczenia mogą obejmować leki lub modyfikacje stylu życia w celu wyeliminowania przyczyn problemów z oddychaniem. Dodatkowo niektórzy pulmonolodzy są przeszkoleni w zakresie medycyny krytycznej i mogą zapewnić specjalistyczną opiekę pacjentom z ciężkimi chorobami układu oddechowego wymagającymi specjalnego monitorowania lub wsparcia. Pulmonologia jest ważnym elementem ogólnego stanu zdrowia. Pulmonolog teleporada to najnowocześniejsza technologia, która umożliwia lekarzom zdalne diagnozowanie i leczenie chorób układu oddechowego. Technologia ta daje pulmonologom możliwość dokonywania odczytów parametrów życiowych w czasie rzeczywistym i udzielania zdalnych wskazówek dotyczących opieki nad pacjentem z dowolnego miejsca na świecie. Zapewnia pacjentom skuteczny i wygodny sposób otrzymywania opieki medycznej, jednocześnie skracając czas oczekiwania i koszty związane z tradycyjnymi metodami leczenia. Dodatkowo ta innowacyjna technologia pozwala również na dokładniejsze diagnozy i poprawę bezpieczeństwa pacjentów, umożliwiając lekarzom identyfikację wszelkich potencjalnych problemów na odległość. Teleporada pulmonologiczna rewolucjonizuje sposób świadczenia opieki oddechowej, zapewniając specjalistom medycznym dostęp do nowych metod leczenia i technologii, które mogą poprawić jakość życia ich pacjentów. Dzięki tej rewolucyjnej technologii pulmonolodzy pomagają wprowadzić nowoczesną medycynę w przyszłość. 

Sprawdź nasze pozostałe usługi