Pulmonolog teleporada Wrocław

Interesuje Cię teleporada z pulmonologiem? Platforma Global Teleclinic daje dostęp do telekonsultacji lekarzy medycyny rodzinnej, pulmonologów i innych specjalistów. Jeśli wymagasz częstych wizyt kontrolnych u lekarza pulmonologa, to teleporada jest dla Ciebie i zdecydowanie może zastąpić klasyczną wizytę stacjonarną. Chcesz dowiedzieć się więcej? Zapraszamy do kontaktu.

Konsultacja telemedyczna w Global Teleclinic

Pulmonolog porady - konsultacja online w Wrocławiu

Twój pulomonolog tam, gdzie Ty

Teleporada pulmonologiczna to rewolucyjna technologia, która pozwala na świadczenie coraz lepszej opieki oddechowej. Dostęp do nowoczesnych metod leczenia i ulepszonych technologii znacznie poprawia jakość życia pacjentów, a jednocześnie pomaga wyprowadzić medycynę w przyszłość. Właśnie takie korzyści oferuje platforma Global Teleclinic, gdzie specjaliści z dziedziny pulmonologii i medycyny rodzinnej udzielają telekonsultacji.

Jeśli cierpisz na choroby układu oddechowego i potrzebujesz częstych kontroli u pulmonologa, teleporada to świetna alternatywa dla wizyt stacjonarnych. Dzięki temu możesz skontaktować się z lekarzem i omówić swoje problemy zdrowotne w dowolnym miejscu i czasie. Skorzystaj z tej wyjątkowej możliwości już dzisiaj!

Komfort i dyskrecja

Zarówno umówienie wizyty, jak i sama konsultacja odbywa się miejscu wybranym przez Ciebie, w takiej formie, jaka Ci najbardziej odpowiada (video, rozmowa telefoniczna lub chat)

Dostępność lekarzy

Telekonsultacje dają Ci dostęp do lekarzy i specjalistów z całej Polski, niezależnie od tego, gdzie przebywasz.

Oszczędność czasu

Bez wychodzenia z domu, bez wizyty w placówce medycznej, bez oczekiwania na połączenie z Call Center.

Monitoring stanu zdrowia

Jeśli Twój stan zdrowia wymaga częstych wizyt kontrolnych u lekarza, np. w celu oceny wyników badań, zweryfikowania dawki leku lub przedłużenia recepty, to telekonsultacja z powodzeniem może zastąpić klasyczną wizytę stacjonarną.

Wybierz, jak chcesz rozmawiać z pulmonologiem

telefon

Jeśli wybierzesz konsultację w formie telefonicznej, lekarz zadzwoni do Ciebie na numer telefonu podany w trakcie rejestracji.

video-chat

chat

W przypadku konsultacji w formie video-chat’u lub chat’u, zaloguj się na swoim Koncie Pacjenta, następnie wybierz umówioną wizytę i kliknij „Połącz się”. Wszystkie połączenia są obsługiwane przez naszą platformę dostępną w każdej przeglądarce internetowej, więc nie musisz instalować żadnych dodatkowych aplikacji.

Jak działa umawianie na telekonsultację z lekarzem pulmonologiem?

Instrukcja umawiania na teleporadę Global Teleclinic

Jak wygląda telekonsultacja z pulmonologiem w Wrocławiu

PRZED KONSULTACJĄ

Przed każdą wizytą masz możliwość wypełnienia ankiety, dzięki której lekarz może zapoznać się ze stanem Twojego zdrowia jeszcze przed połączeniem. Dodatkowo, do każdej wizyty na platformie Global Teleclinic możesz dołączyć wcześniejszą dokumentację medyczną, co jest istotne zwłaszcza w przypadku osób przewlekle chorych.

W TRAKCIE

W trakcie konsultacji on-line lub telefonicznej lekarz standardowo przeprowadza wywiad medyczny, na podstawie którego przygotuje dla Ciebie zalecenia dotyczące dalszego postępowania. Wszystkie informacje znajdziesz także w swojej dokumentacji medycznej na Koncie Pacjenta.

PO KONSULTACJI

Jeśli Twój stan zdrowia będzie tego wymagać, lekarz może wystawić e-receptę, e-zwolnienie, oraz e-skierowanie na dalszą diagnostykę lub do innego lekarza specjalisty. Wystawione przez lekarza dokumenty znajdziesz po zalogowaniu się na Konto Pacjenta.

Telekonsultacje

Konsultacja online prywatnie z pulmonologiem

Pulmonolog, internista, pediatra, a może kardiolog? Już nie musisz czekać na infolinii czy w przychodni. Nasi specjaliści są tu, żeby Ci pomóc. Umów się i porozmawiaj z lekarzem z dowolnego miejsca i w terminie, który Ci odpowiada.

Pulmonolog - w czym nam pomoże?

Pulmonolog to jedna z wielu dziedzin medycznych, które skupiają się na diagnozowaniu i leczeniu chorób układu oddechowego. Specjalista ten może pomóc w przypadku astmy, przewlekłej obturacyjnej choroby płuc, rozedmy płuc, śródmiąższowej choroby płuc, chorób opłucnej i zaburzeń oddechowych podczas snu. Pulmonolodzy stosują różnorodne testy diagnostyczne, takie jak zdjęcia rentgenowskie, tomografia komputerowa, bronchoskopia i testy czynnościowe płuc, aby zdiagnozować te choroby. Leczenie może obejmować farmakoterapię, ale też zmiany w stylu życia, które pomogą wyeliminować przyczyny problemów z oddychaniem. Niektórzy pulmonolodzy specjalizują się również w medycynie krytycznej. W przypadku potrzeby, Teleporada pulmonologiczna może zapewnić pacjentom specjalistyczną opiekę zdalnie, gdy ciężka choroba układu oddechowego wymaga szczególnego monitorowania lub wsparcia. Możemy więc powiedzieć, że pulmonologia to niezwykle istotny element ogólnego zdrowia.

Sprawdź nasze pozostałe usługi