Pulmonolog teleporada Szczecin

Interesuje Cię teleporada z pulmonologiem? Platforma Global Teleclinic daje dostęp do telekonsultacji lekarzy medycyny rodzinnej, pulmonologów i innych specjalistów. Jeśli wymagasz częstych wizyt kontrolnych u lekarza pulmonologa, to teleporada jest dla Ciebie i zdecydowanie może zastąpić klasyczną wizytę stacjonarną. Chcesz dowiedzieć się więcej? Zapraszamy do kontaktu.

Konsultacja telemedyczna w Global Teleclinic

Pulmonolog porady - konsultacja online w Szczecinie

Twój pulomonolog tam, gdzie Ty

Teleporada pulmonologiczna rewolucjonizuje sposób świadczenia opieki oddechowej. Dzięki nowym metodom leczenia i technologii, pulmonolodzy zyskują nieograniczony dostęp do najnowszych narzędzi, które pozwalają poprawić jakość życia ich pacjentów. Platforma Global Teleclinic umożliwia kontakt z pulmonologami i innymi specjalistami medycznymi poprzez telekonsultacje.

Dzięki temu, osoby, które wymagają częstych wizyt kontrolnych u lekarza pulmonologa, nie muszą rezygnować ze skutecznej opieki medycznej. Oferowane przez nas usługi dają gwarancję bezpieczeństwa i wygodę, nawet podczas trudnych czasów epidemii. Jeśli potrzebujesz porady pulmonologicznej – skontaktuj się z nami.

Komfort i dyskrecja

Zarówno umówienie wizyty, jak i sama konsultacja odbywa się miejscu wybranym przez Ciebie, w takiej formie, jaka Ci najbardziej odpowiada (video, rozmowa telefoniczna lub chat)

Dostępność lekarzy

Telekonsultacje dają Ci dostęp do lekarzy i specjalistów z całej Polski, niezależnie od tego, gdzie przebywasz.

Oszczędność czasu

Bez wychodzenia z domu, bez wizyty w placówce medycznej, bez oczekiwania na połączenie z Call Center.

Monitoring stanu zdrowia

Jeśli Twój stan zdrowia wymaga częstych wizyt kontrolnych u lekarza, np. w celu oceny wyników badań, zweryfikowania dawki leku lub przedłużenia recepty, to telekonsultacja z powodzeniem może zastąpić klasyczną wizytę stacjonarną.

Wybierz, jak chcesz rozmawiać z pulmonologiem

telefon

Jeśli wybierzesz konsultację w formie telefonicznej, lekarz zadzwoni do Ciebie na numer telefonu podany w trakcie rejestracji.

video-chat

chat

W przypadku konsultacji w formie video-chat’u lub chat’u, zaloguj się na swoim Koncie Pacjenta, następnie wybierz umówioną wizytę i kliknij „Połącz się”. Wszystkie połączenia są obsługiwane przez naszą platformę dostępną w każdej przeglądarce internetowej, więc nie musisz instalować żadnych dodatkowych aplikacji.

Jak działa umawianie na telekonsultację z lekarzem pulmonologiem?

Instrukcja umawiania na teleporadę Global Teleclinic

Jak wygląda telekonsultacja z pulmonologiem w Szczecinie

PRZED KONSULTACJĄ

Przed każdą wizytą masz możliwość wypełnienia ankiety, dzięki której lekarz może zapoznać się ze stanem Twojego zdrowia jeszcze przed połączeniem. Dodatkowo, do każdej wizyty na platformie Global Teleclinic możesz dołączyć wcześniejszą dokumentację medyczną, co jest istotne zwłaszcza w przypadku osób przewlekle chorych.

W TRAKCIE

W trakcie konsultacji on-line lub telefonicznej lekarz standardowo przeprowadza wywiad medyczny, na podstawie którego przygotuje dla Ciebie zalecenia dotyczące dalszego postępowania. Wszystkie informacje znajdziesz także w swojej dokumentacji medycznej na Koncie Pacjenta.

PO KONSULTACJI

Jeśli Twój stan zdrowia będzie tego wymagać, lekarz może wystawić e-receptę, e-zwolnienie, oraz e-skierowanie na dalszą diagnostykę lub do innego lekarza specjalisty. Wystawione przez lekarza dokumenty znajdziesz po zalogowaniu się na Konto Pacjenta.

Telekonsultacje

Konsultacja online prywatnie z pulmonologiem

Pulmonolog, internista, pediatra, a może kardiolog? Już nie musisz czekać na infolinii czy w przychodni. Nasi specjaliści są tu, żeby Ci pomóc. Umów się i porozmawiaj z lekarzem z dowolnego miejsca i w terminie, który Ci odpowiada.

Pulmonolog - w czym nam pomoże?

Pulmonolog to niezwykle ważny specjalista, którego zadaniem jest diagnozowanie i leczenie chorób układu oddechowego. Przede wszystkim zajmuje się on schorzeniami takimi jak astma, POChP, rozedma płuc, śródmiąższowa choroba płuc, choroby opłucnej czy zaburzenia oddechowe podczas snu. Pulmonolodzy korzystają z różnych testów diagnostycznych, aby zdiagnozować choroby takie jak rentgen czy bronchoskopia. Leczenie chorób oddechowych może obejmować zarówno leki, jak i zmiany stylu życia. Pulmonolodzy zajmują się także medycyną krytyczną i zapewniają specjalistyczną opiekę pacjentom z ciężkimi chorobami układu oddechowego. Warto wiedzieć, że teleporada pulmonologiczna to nowoczesna technologia, dzięki której można zdalnie zdiagnozować i leczyć choroby układu oddechowego.

Sprawdź nasze pozostałe usługi