Pulmonolog teleporada Poznań

Interesuje Cię teleporada z pulmonologiem? Platforma Global Teleclinic umożliwia konsultacje online z lekarzami medycyny rodzinnej, pulmonologami i innymi specjalistami. Zdalne konsultacje mogą zastąpić tradycyjne wizyty dla pacjentów wymagających częstych kontroli u pulmonologa. Jeśli potrzebujesz więcej informacji, skontaktuj się z nami.

Konsultacja telemedyczna w Global Teleclinic

Pulmonolog porady - konsultacja online w Poznaniu

Twój pulomonolog tam, gdzie Ty

Rewolucja w medycynie przynosi nowości także w dziedzinie opieki oddechowej. Teleporada pulmonologiczna to najnowsza technologia, która umożliwia specjalistom medycznym dostęp do nowych metod leczenia i technologii. Wprowadzenie tej innowacyjnej metody pomaga poprawić jakość życia pacjentów i wprowadza nowoczesną medycynę w przyszłość. Dzięki teleporadzie z pulmonologiem, możesz uzyskać konsultacje lekarską bez wychodzenia z domu.

Platforma Global Teleclinic daje Ci dostęp do telekonsultacji lekarzy medycyny rodzinnej, pulmonologów i innych specjalistów. Jeśli potrzebujesz częstych wizyt kontrolnych u lekarza pulmonologa, to teleporada z pewnością spełni Twoje oczekiwania. Zainteresowany? Skontaktuj się z nami, a udzielimy Ci wszelkich informacji dotyczących teleporady z pulmonologiem.

Komfort i dyskrecja

Zarówno umówienie wizyty, jak i sama konsultacja odbywa się miejscu wybranym przez Ciebie, w takiej formie, jaka Ci najbardziej odpowiada (video, rozmowa telefoniczna lub chat)

Dostępność lekarzy

Telekonsultacje dają Ci dostęp do lekarzy i specjalistów z całej Polski, niezależnie od tego, gdzie przebywasz.

Oszczędność czasu

Bez wychodzenia z domu, bez wizyty w placówce medycznej, bez oczekiwania na połączenie z Call Center.

Monitoring stanu zdrowia

Jeśli Twój stan zdrowia wymaga częstych wizyt kontrolnych u lekarza, np. w celu oceny wyników badań, zweryfikowania dawki leku lub przedłużenia recepty, to telekonsultacja z powodzeniem może zastąpić klasyczną wizytę stacjonarną.

Wybierz, jak chcesz rozmawiać z pulmonologiem

telefon

Jeśli wybierzesz konsultację w formie telefonicznej, lekarz zadzwoni do Ciebie na numer telefonu podany w trakcie rejestracji.

video-chat

chat

W przypadku konsultacji w formie video-chat’u lub chat’u, zaloguj się na swoim Koncie Pacjenta, następnie wybierz umówioną wizytę i kliknij „Połącz się”. Wszystkie połączenia są obsługiwane przez naszą platformę dostępną w każdej przeglądarce internetowej, więc nie musisz instalować żadnych dodatkowych aplikacji.

Jak działa umawianie na telekonsultację z lekarzem pulmonologiem?

Instrukcja umawiania na teleporadę Global Teleclinic

Jak wygląda telekonsultacja z pulmonologiem w Poznaniu

PRZED KONSULTACJĄ

Przed każdą wizytą masz możliwość wypełnienia ankiety, dzięki której lekarz może zapoznać się ze stanem Twojego zdrowia jeszcze przed połączeniem. Dodatkowo, do każdej wizyty na platformie Global Teleclinic możesz dołączyć wcześniejszą dokumentację medyczną, co jest istotne zwłaszcza w przypadku osób przewlekle chorych.

W TRAKCIE

W trakcie konsultacji on-line lub telefonicznej lekarz standardowo przeprowadza wywiad medyczny, na podstawie którego przygotuje dla Ciebie zalecenia dotyczące dalszego postępowania. Wszystkie informacje znajdziesz także w swojej dokumentacji medycznej na Koncie Pacjenta.

PO KONSULTACJI

Jeśli Twój stan zdrowia będzie tego wymagać, lekarz może wystawić e-receptę, e-zwolnienie, oraz e-skierowanie na dalszą diagnostykę lub do innego lekarza specjalisty. Wystawione przez lekarza dokumenty znajdziesz po zalogowaniu się na Konto Pacjenta.

Telekonsultacje

Konsultacja online prywatnie z pulmonologiem

Pulmonolog, internista, pediatra, a może kardiolog? Już nie musisz czekać na infolinii czy w przychodni. Nasi specjaliści są tu, żeby Ci pomóc. Umów się i porozmawiaj z lekarzem z dowolnego miejsca i w terminie, który Ci odpowiada.

Pulmonolog - w czym nam pomoże?

Pulmonolog to specjalista, który zajmuje się kompleksową opieką nad pacjentami z chorobami układu oddechowego. Zadaniem pulmonologa jest diagnozowanie i leczenie chorób takich jak astma, POChP, rozedma płuc czy zaburzenia oddechowe podczas snu. W tym celu pulmonolodzy korzystają z wielu różnych badań diagnostycznych. Dzięki nim są w stanie zdiagnozować choroby we wczesnym stadium, co z kolei pozwala na skuteczne leczenie. Leczenie schorzeń układu oddechowego może obejmować zarówno leki, jak i zmiany w stylu życia. Dodatkowo, niektórzy pulmonolodzy specjalizują się w medycynie krytycznej i świadczą specjalistyczną opiekę nad pacjentami wymagającymi szczególnego wsparcia. Dzięki teleporadom pulmonologicznym, pacjenci z chorobami układu oddechowego mogą szybko i bezpiecznie skonsultować się z pulmonologiem z każdego miejsca na świecie. Pulmonologia to istotny element ogólnego zdrowia, który jest codziennie coraz bardziej potrzebny i wartość jego wiedzy i specjalistyki jest nie do przecenienia.

Sprawdź nasze pozostałe usługi