Pulmonolog teleporada Opole

Interesuje Cię teleporada z pulmonologiem? Platforma Global Teleclinic umożliwia zdalną konsultację online z lekarzami medycyny rodzinnej, pulmonologami i innymi specjalistami. Jeśli potrzebujesz częstych wizyt kontrolnych u pulmonologa, to teleporada może Ci pomóc i całkowicie zastąpić wizytę w gabinecie lekarskim. Chcesz dowiedzieć się więcej? Skontaktuj się z nami.

Konsultacja telemedyczna w Global Teleclinic

Pulmonolog porady - konsultacja online w Opolu

Twój pulomonolog tam, gdzie Ty

Dzięki teleporadzie pulmonologicznej specjaliści medyczni mają teraz dostęp do nowych technologii i metod leczenia, które mogą zrewolucjonizować sposób wsparcia ich pacjentów. Dzięki niej pulmonolodzy mogą przyczynić się do wprowadzenia nowoczesnej medycyny w przyszłość, a tym samym poprawić jakość życia ich pacjentów.

Szukasz rozwiązania, które pozwoli Ci na regularne wizyty kontrolne u pulmonologa bez potrzeby opuszczania domu? Global Teleclinic oferuje teleporady z lekarzami medycyny rodzinnej, pulmonologami i innymi specjalistami. Zdecydowanie warto zastanowić się nad tym rozwiązaniem i skontaktować z naszym zespołem, aby uzyskać więcej informacji.

Komfort i dyskrecja

Zarówno umówienie wizyty, jak i sama konsultacja odbywa się miejscu wybranym przez Ciebie, w takiej formie, jaka Ci najbardziej odpowiada (video, rozmowa telefoniczna lub chat)

Dostępność lekarzy

Telekonsultacje dają Ci dostęp do lekarzy i specjalistów z całej Polski, niezależnie od tego, gdzie przebywasz.

Oszczędność czasu

Bez wychodzenia z domu, bez wizyty w placówce medycznej, bez oczekiwania na połączenie z Call Center.

Monitoring stanu zdrowia

Jeśli Twój stan zdrowia wymaga częstych wizyt kontrolnych u lekarza, np. w celu oceny wyników badań, zweryfikowania dawki leku lub przedłużenia recepty, to telekonsultacja z powodzeniem może zastąpić klasyczną wizytę stacjonarną.

Wybierz, jak chcesz rozmawiać z pulmonologiem

telefon

Jeśli wybierzesz konsultację w formie telefonicznej, lekarz zadzwoni do Ciebie na numer telefonu podany w trakcie rejestracji.

video-chat

chat

W przypadku konsultacji w formie video-chat’u lub chat’u, zaloguj się na swoim Koncie Pacjenta, następnie wybierz umówioną wizytę i kliknij „Połącz się”. Wszystkie połączenia są obsługiwane przez naszą platformę dostępną w każdej przeglądarce internetowej, więc nie musisz instalować żadnych dodatkowych aplikacji.

Jak działa umawianie na telekonsultację z lekarzem pulmonologiem?

Instrukcja umawiania na teleporadę Global Teleclinic

Jak wygląda telekonsultacja z pulmonologiem w Opolu

PRZED KONSULTACJĄ

Przed każdą wizytą masz możliwość wypełnienia ankiety, dzięki której lekarz może zapoznać się ze stanem Twojego zdrowia jeszcze przed połączeniem. Dodatkowo, do każdej wizyty na platformie Global Teleclinic możesz dołączyć wcześniejszą dokumentację medyczną, co jest istotne zwłaszcza w przypadku osób przewlekle chorych.

W TRAKCIE

W trakcie konsultacji on-line lub telefonicznej lekarz standardowo przeprowadza wywiad medyczny, na podstawie którego przygotuje dla Ciebie zalecenia dotyczące dalszego postępowania. Wszystkie informacje znajdziesz także w swojej dokumentacji medycznej na Koncie Pacjenta.

PO KONSULTACJI

Jeśli Twój stan zdrowia będzie tego wymagać, lekarz może wystawić e-receptę, e-zwolnienie, oraz e-skierowanie na dalszą diagnostykę lub do innego lekarza specjalisty. Wystawione przez lekarza dokumenty znajdziesz po zalogowaniu się na Konto Pacjenta.

Telekonsultacje

Konsultacja online prywatnie z pulmonologiem

Pulmonolog, internista, pediatra, a może kardiolog? Już nie musisz czekać na infolinii czy w przychodni. Nasi specjaliści są tu, żeby Ci pomóc. Umów się i porozmawiaj z lekarzem z dowolnego miejsca i w terminie, który Ci odpowiada.

Pulmonolog - w czym nam pomoże?

Pulmonolog to specjalista, który odgrywa kluczową rolę w diagnozowaniu i leczeniu chorób układu oddechowego, takich jak astma, POChP czy rozedma płuc. Korzystając z wielu różnych testów diagnostycznych, taki jak np. zdjęcia rentgenowskie czy tomografia komputerowa, pulmonolodzy są w stanie precyzyjnie zdiagnozować te choroby. Leczenie schorzeń oddechowych obejmuje zarówno stosowanie leków, jak i wprowadzenie zmian w stylu życia, które pomagają wyeliminować przyczyny problemów z oddychaniem. Niektórzy pulmonolodzy specjalizują się również w medycynie krytycznej i są w stanie zapewnić specjalistyczną opiekę pacjentom z ciężkimi chorobami układu oddechowego. Do zdalnego diagnozowania i leczenia chorób układu oddechowego wykorzystuje się teleporadę pulmonologiczną – najnowszej generacji technologię medyczną. Pulmonologia to niezwykle ważny element ogólnego zdrowia, a jej specjaliści są w stanie pomóc pacjentom z chorobami układu oddechowego zachować pełnię zdrowia i sił.

Sprawdź nasze pozostałe usługi