Pulmonolog teleporada Olsztyn

Interesuje Cię teleporada z pulmonologiem? Platforma Global Teleclinic zapewnia dostęp do telekonsultacji ze specjalistami z dziedziny pulmonologii, jak również medycyny rodzinnej i innych specjalizacji. Jeśli wymagasz częstych wizyt kontrolnych u lekarza pulmonologa, to teleporada może Ci pomóc i zastąpić tradycyjną wizytę stacjonarną. Aby dowiedzieć się więcej, zapraszamy do kontaktu.

Konsultacja telemedyczna w Global Teleclinic

Pulmonolog porady - konsultacja online w Olsztynie

Twój pulomonolog tam, gdzie Ty

Teleporada pulmonologiczna to rewolucyjna technologia, która zmienia oblicze opieki oddechowej. Dzięki niej, specjaliści medyczni mają dostęp do nowych metod leczenia i technologii, które są w stanie poprawić jakość życia pacjentów. Platforma Global Teleclinic pozwala na bezpośredni kontakt z pulmonologami i innymi specjalistami.

Dzięki temu, osoby potrzebujące pomocy pulmonologicznej mogą wymieniać się informacjami z lekarzem bez konieczności wychodzenia z domu. W ten sposób, teleporada z pulmonologiem może zastąpić tradycyjną wizytę stacjonarną i przyczynić się do wprowadzania nowoczesnej medycyny w przyszłość. Jeśli jesteś zainteresowany/a teleporadą z pulmonologiem, skontaktuj się z nami już dziś.

Komfort i dyskrecja

Zarówno umówienie wizyty, jak i sama konsultacja odbywa się miejscu wybranym przez Ciebie, w takiej formie, jaka Ci najbardziej odpowiada (video, rozmowa telefoniczna lub chat)

Dostępność lekarzy

Telekonsultacje dają Ci dostęp do lekarzy i specjalistów z całej Polski, niezależnie od tego, gdzie przebywasz.

Oszczędność czasu

Bez wychodzenia z domu, bez wizyty w placówce medycznej, bez oczekiwania na połączenie z Call Center.

Monitoring stanu zdrowia

Jeśli Twój stan zdrowia wymaga częstych wizyt kontrolnych u lekarza, np. w celu oceny wyników badań, zweryfikowania dawki leku lub przedłużenia recepty, to telekonsultacja z powodzeniem może zastąpić klasyczną wizytę stacjonarną.

Wybierz, jak chcesz rozmawiać z pulmonologiem

telefon

Jeśli wybierzesz konsultację w formie telefonicznej, lekarz zadzwoni do Ciebie na numer telefonu podany w trakcie rejestracji.

video-chat

chat

W przypadku konsultacji w formie video-chat’u lub chat’u, zaloguj się na swoim Koncie Pacjenta, następnie wybierz umówioną wizytę i kliknij „Połącz się”. Wszystkie połączenia są obsługiwane przez naszą platformę dostępną w każdej przeglądarce internetowej, więc nie musisz instalować żadnych dodatkowych aplikacji.

Jak działa umawianie na telekonsultację z lekarzem pulmonologiem?

Instrukcja umawiania na teleporadę Global Teleclinic

Jak wygląda telekonsultacja z pulmonologiem w Olsztynie

PRZED KONSULTACJĄ

Przed każdą wizytą masz możliwość wypełnienia ankiety, dzięki której lekarz może zapoznać się ze stanem Twojego zdrowia jeszcze przed połączeniem. Dodatkowo, do każdej wizyty na platformie Global Teleclinic możesz dołączyć wcześniejszą dokumentację medyczną, co jest istotne zwłaszcza w przypadku osób przewlekle chorych.

W TRAKCIE

W trakcie konsultacji on-line lub telefonicznej lekarz standardowo przeprowadza wywiad medyczny, na podstawie którego przygotuje dla Ciebie zalecenia dotyczące dalszego postępowania. Wszystkie informacje znajdziesz także w swojej dokumentacji medycznej na Koncie Pacjenta.

PO KONSULTACJI

Jeśli Twój stan zdrowia będzie tego wymagać, lekarz może wystawić e-receptę, e-zwolnienie, oraz e-skierowanie na dalszą diagnostykę lub do innego lekarza specjalisty. Wystawione przez lekarza dokumenty znajdziesz po zalogowaniu się na Konto Pacjenta.

Telekonsultacje

Konsultacja online prywatnie z pulmonologiem

Pulmonolog, internista, pediatra, a może kardiolog? Już nie musisz czekać na infolinii czy w przychodni. Nasi specjaliści są tu, żeby Ci pomóc. Umów się i porozmawiaj z lekarzem z dowolnego miejsca i w terminie, który Ci odpowiada.

Pulmonolog - w czym nam pomoże?

Pulmonolog to specjalista, którego niezbędna obecność staje się jeszcze bardziej oczywista w dzisiejszych czasach. Jego wiedza i umiejętności są niezbędne w diagnozowaniu i leczeniu chorób układu oddechowego, takich jak astma, przewlekła obturacyjna choroba płuc, rozedma płuc, choroba śródmiąższowa czy zaburzenia oddechowe podczas snu. Pulmonolodzy korzystają z wielu różnych testów diagnostycznych, takich jak zdjęcia rentgenowskie, tomografia komputerowa, bronchoskopia i testy czynnościowe płuc, aby stwierdzić, z jakim problemem zdrowotnym pacjent się boryka. Leczenie tych schorzeń wymaga zarówno leków, jak i zmiany stylu życia, co może pomóc wyeliminować przyczyny problemów z oddychaniem. Zastosowanie teleporady pulmonologicznej to najnowocześniejsza technologia, której lekarze mogą użyć do zdalnego diagnozowania i leczenia chorób układu oddechowego. Pulmonologia to bez wątpienia istotny element ogólnego zdrowia, a pulmonologowie są niewątpliwie niezbędnymi specjalistami w dzisiejszych czasach.

Sprawdź nasze pozostałe usługi