Pulmonolog teleporada Łódź

Interesuje Ciebie spotkanie z pulmonologiem? Platforma Global Teleclinic oferuje dostep do telekonsultacji lekarzy medycyny rodzinnej, pulmonologów i innych specjalistów. Jesli potrzebujesz czestych wizyt kontrolnych u pulmonologa, to teleporada jest idealnym rozwiazaniem i zdecydowanie moze zastapic tradycyjna wizyte w gabinecie lekarskim. Chcesz dowiedziec sie wiecej? Zapraszamy do kontaktu.

Konsultacja telemedyczna w Global Teleclinic

Pulmonolog porady - konsultacja online w Łodzi

Twój pulomonolog tam, gdzie Ty

Teleporada pulmonologiczna to rewolucyjna technologia, która zmienia sposób świadczenia opieki oddechowej. Dzięki niej specjaliści medyczni mają dostęp do nowych metod leczenia i technologii, które poprawiają jakość życia ich pacjentów. Dobrą wiadomością jest to, że teleporada z pulmonologiem jest teraz dostępna na platformie Global Teleclinic.

Możesz skonsultować się z lekarzami medycyny rodzinnej, pulmonologami i innymi specjalistami w wygodny sposób, bez wychodzenia z domu. Wszystko, co potrzebujesz, to połączenie internetowe. Jeśli zależy Ci na częstych wizytach kontrolnych u lekarza pulmonologa, teleporada jest dla Ciebie idealnym rozwiązaniem. Chcesz dowiedzieć się więcej na temat tej rewolucyjnej technologii? Skontaktuj się z nami już dziś.

Komfort i dyskrecja

Zarówno umówienie wizyty, jak i sama konsultacja odbywa się miejscu wybranym przez Ciebie, w takiej formie, jaka Ci najbardziej odpowiada (video, rozmowa telefoniczna lub chat)

Dostępność lekarzy

Telekonsultacje dają Ci dostęp do lekarzy i specjalistów z całej Polski, niezależnie od tego, gdzie przebywasz.

Oszczędność czasu

Bez wychodzenia z domu, bez wizyty w placówce medycznej, bez oczekiwania na połączenie z Call Center.

Monitoring stanu zdrowia

Jeśli Twój stan zdrowia wymaga częstych wizyt kontrolnych u lekarza, np. w celu oceny wyników badań, zweryfikowania dawki leku lub przedłużenia recepty, to telekonsultacja z powodzeniem może zastąpić klasyczną wizytę stacjonarną.

Wybierz, jak chcesz rozmawiać z pulmonologiem

telefon

Jeśli wybierzesz konsultację w formie telefonicznej, lekarz zadzwoni do Ciebie na numer telefonu podany w trakcie rejestracji.

video-chat

chat

W przypadku konsultacji w formie video-chat’u lub chat’u, zaloguj się na swoim Koncie Pacjenta, następnie wybierz umówioną wizytę i kliknij „Połącz się”. Wszystkie połączenia są obsługiwane przez naszą platformę dostępną w każdej przeglądarce internetowej, więc nie musisz instalować żadnych dodatkowych aplikacji.

Jak działa umawianie na telekonsultację z lekarzem pulmonologiem?

Instrukcja umawiania na teleporadę Global Teleclinic

Jak wygląda telekonsultacja z pulmonologiem w Łodzi

PRZED KONSULTACJĄ

Przed każdą wizytą masz możliwość wypełnienia ankiety, dzięki której lekarz może zapoznać się ze stanem Twojego zdrowia jeszcze przed połączeniem. Dodatkowo, do każdej wizyty na platformie Global Teleclinic możesz dołączyć wcześniejszą dokumentację medyczną, co jest istotne zwłaszcza w przypadku osób przewlekle chorych.

W TRAKCIE

W trakcie konsultacji on-line lub telefonicznej lekarz standardowo przeprowadza wywiad medyczny, na podstawie którego przygotuje dla Ciebie zalecenia dotyczące dalszego postępowania. Wszystkie informacje znajdziesz także w swojej dokumentacji medycznej na Koncie Pacjenta.

PO KONSULTACJI

Jeśli Twój stan zdrowia będzie tego wymagać, lekarz może wystawić e-receptę, e-zwolnienie, oraz e-skierowanie na dalszą diagnostykę lub do innego lekarza specjalisty. Wystawione przez lekarza dokumenty znajdziesz po zalogowaniu się na Konto Pacjenta.

Telekonsultacje

Konsultacja online prywatnie z pulmonologiem

Pulmonolog, internista, pediatra, a może kardiolog? Już nie musisz czekać na infolinii czy w przychodni. Nasi specjaliści są tu, żeby Ci pomóc. Umów się i porozmawiaj z lekarzem z dowolnego miejsca i w terminie, który Ci odpowiada.

Pulmonolog - w czym nam pomoże?

Pulmonolog to specjalista, którego praca polega na diagnozowaniu i leczeniu różnych chorób układu oddechowego. Od astmy, POChP, rozedmy płuc, przez choroby opłucnej i oddechowe podczas snu, aż po śródmiąższową chorobę płuc – pulmonologowie obsługują wiele schorzeń. Do diagnozowania tych chorób pulmonolodzy korzystają z licznych testów diagnostycznych, takich jak zdjęcia rentgenowskie, tomografia komputerowa, bronchoskopia i testy czynnościowe płuc. Leczenie tych chorób może obejmować zarówno leki, jak i zmiany stylu życia, które pomogą wyeliminować przyczyny problemów z oddychaniem. Dodatkowo, niektórzy pulmonolodzy specjalizują się również w medycynie krytycznej i zapewniają specjalistyczną opiekę pacjentom z ciężkimi chorobami układu oddechowego, którzy wymagają szczególnego monitorowania lub wsparcia. Pulmonologia jest bardzo ważnym elementem ogólnego zdrowia, a teleporada pulmonologiczna to nowoczesna technologia, którą lekarze mogą użyć do zdalnego diagnozowania i leczenia chorób układu oddechowego.

Sprawdź nasze pozostałe usługi