Pulmonolog teleporada Kielce

Interesuje Cię teleporada z pulmonologiem? Platforma Global Teleclinic zapewnia dostęp do telekonsultacji lekarzy medycyny rodzinnej, pulmonologów i innych specjalistów. Jeśli wymagasz częstych wizyt kontrolnych u pulmonologa, to teleporada jest dla Ciebie i zdecydowanie może zastąpić klasyczną wizytę stacjonarną. Chcesz dowiedzieć się więcej? Zapraszamy do kontaktu.

Konsultacja telemedyczna w Global Teleclinic

Pulmonolog porady - konsultacja online w Kielcach

Twój pulomonolog tam, gdzie Ty

Teleporada pulmonologiczna rewolucjonizuje sposób świadczenia opieki oddechowej, zapewniając pulmonologom dostęp do nowych metod leczenia i technologii, które mogą poprawić jakość życia ich pacjentów. Dzięki tej rewolucyjnej technologii pulmonolodzy pomagają wprowadzać nowoczesną medycynę w przyszłość.

 

Interesuje Cię teleporada z pulmonologiem? Platforma Global Teleclinic daje dostęp do telekonsultacji lekarzy medycyny rodzinnej, pulmonologów i innych specjalistów. Jeśli wymagasz częstych wizyt kontrolnych u lekarza pulmonologa, to teleporada jest dla Ciebie i zdecydowanie może zastąpić klasyczną wizytę stacjonarną. Chcesz dowiedzieć się więcej? Zapraszamy do kontaktu.

Komfort i dyskrecja

Zarówno umówienie wizyty, jak i sama konsultacja odbywa się miejscu wybranym przez Ciebie, w takiej formie, jaka Ci najbardziej odpowiada (video, rozmowa telefoniczna lub chat)

Dostępność lekarzy

Telekonsultacje dają Ci dostęp do lekarzy i specjalistów z całej Polski, niezależnie od tego, gdzie przebywasz.

Oszczędność czasu

Bez wychodzenia z domu, bez wizyty w placówce medycznej, bez oczekiwania na połączenie z Call Center.

Monitoring stanu zdrowia

Jeśli Twój stan zdrowia wymaga częstych wizyt kontrolnych u lekarza, np. w celu oceny wyników badań, zweryfikowania dawki leku lub przedłużenia recepty, to telekonsultacja z powodzeniem może zastąpić klasyczną wizytę stacjonarną.

Wybierz, jak chcesz rozmawiać z pulmonologiem

telefon

Jeśli wybierzesz konsultację w formie telefonicznej, lekarz zadzwoni do Ciebie na numer telefonu podany w trakcie rejestracji.

video-chat

chat

W przypadku konsultacji w formie video-chat’u lub chat’u, zaloguj się na swoim Koncie Pacjenta, następnie wybierz umówioną wizytę i kliknij „Połącz się”. Wszystkie połączenia są obsługiwane przez naszą platformę dostępną w każdej przeglądarce internetowej, więc nie musisz instalować żadnych dodatkowych aplikacji.

Jak działa umawianie na telekonsultację z lekarzem pulmonologiem?

Instrukcja umawiania na teleporadę Global Teleclinic

Jak wygląda telekonsultacja z pulmonologiem w Kielcach

PRZED KONSULTACJĄ

Przed każdą wizytą masz możliwość wypełnienia ankiety, dzięki której lekarz może zapoznać się ze stanem Twojego zdrowia jeszcze przed połączeniem. Dodatkowo, do każdej wizyty na platformie Global Teleclinic możesz dołączyć wcześniejszą dokumentację medyczną, co jest istotne zwłaszcza w przypadku osób przewlekle chorych.

W TRAKCIE

W trakcie konsultacji on-line lub telefonicznej lekarz standardowo przeprowadza wywiad medyczny, na podstawie którego przygotuje dla Ciebie zalecenia dotyczące dalszego postępowania. Wszystkie informacje znajdziesz także w swojej dokumentacji medycznej na Koncie Pacjenta.

PO KONSULTACJI

Jeśli Twój stan zdrowia będzie tego wymagać, lekarz może wystawić e-receptę, e-zwolnienie, oraz e-skierowanie na dalszą diagnostykę lub do innego lekarza specjalisty. Wystawione przez lekarza dokumenty znajdziesz po zalogowaniu się na Konto Pacjenta.

Telekonsultacje

Konsultacja online prywatnie z pulmonologiem

Pulmonolog, internista, pediatra, a może kardiolog? Już nie musisz czekać na infolinii czy w przychodni. Nasi specjaliści są tu, żeby Ci pomóc. Umów się i porozmawiaj z lekarzem z dowolnego miejsca i w terminie, który Ci odpowiada.

Pulmonolog - w czym nam pomoże?

Pulmonolog to specjalista zajmujący się diagnozowaniem i leczeniem schorzeń układu oddechowego, takich jak astma, przewlekła obturacyjna choroba płuc (POChP), rozedma płuc, choroby opłucnej oraz zaburzenia oddychania podczas snu. Pulmonolodzy stosują różnorodne testy diagnostyczne, takie jak rentgenografia, tomografia komputerowa, bronchoskopia oraz badania czynnościowe płuc, aby postawić diagnozę. Leczenie tych dolegliwości może obejmować zarówno leki, jak i zmiany stylu życia, które pomogą w łagodzeniu objawów oddychania. Niektórzy pulmonolodzy specjalizują się również w medycynie intensywnej i mogą zapewnić specjalistyczną opiekę pacjentom z ciężkimi chorobami układu oddechowego, którzy wymagają specjalnego nadzoru i wsparcia. Jest to istotne dla ogólnego zdrowia. Teleporada pulmonologiczna to najnowocześniejsza technologia, którą lekarze mogą wykorzystać do zdalnej diagnozy i leczenia chorób układu oddechowego. Ta rewolucyjna technologia umożliwia pulmonologom monitorowanie parametrów życiowych pacjentów w czasie rzeczywistym i udzielanie porad dotyczących opieki zdrowotnej, niezależnie od geograficznej lokalizacji lekarza. Dzięki temu pacjenci mogą otrzymać skuteczną i wygodną opiekę medyczną, jednocześnie skracając czas oczekiwania i zmniejszając koszty związane z tradycyjnymi metodami leczenia. Ponadto, ta innowacyjna technologia umożliwia dokładniejsze diagnozy i poprawia bezpieczeństwo pacjentów, umożliwiając identyfikację potencjalnych problemów na odległość. Teleporada pulmonologiczna rewolucjonizuje dostęp do opieki oddechowej, zapewniając specjalistom medycznym nowe metody leczenia i technologie, które mogą poprawić jakość życia pacjentów.

Sprawdź nasze pozostałe usługi