Pulmonolog teleporada Katowice

Interesuje Cię teleporada z pulmonologiem? Platforma Global Teleclinic zapewnia dostęp do lekarzy medycyny rodzinnej, pulmonologów i innych specjalistów poprzez telekonsultacje online. Jeśli potrzebujesz regularnej kontroli u pulmonologa, teleporada może Cię zainteresować jako alternatywa dla klasycznej wizyty w gabinecie. Zapraszamy do kontaktu, aby dowiedzieć się więcej.

Konsultacja telemedyczna w Global Teleclinic

Pulmonolog porady - konsultacja online w Katowicach

Twój pulomonolog tam, gdzie Ty

Dzięki teleporadzie pulmonologicznej specjaliści medyczni mają teraz dostęp do nowoczesnych metod leczenia i technologii, które mogą poprawić jakość życia pacjentów. Global Teleclinic to platforma, która oferuje telekonsultacje z pulmonologami oraz lekarzami medycyny rodzinnej i innymi specjalistami.

Jeśli potrzebujesz częstych wizyt kontrolnych u lekarza pulmonologa, to teleporada jest dla Ciebie i zdecydowanie może zastąpić tradycyjną, stacjonarną wizytę. Dzięki temu, że możesz kontaktować się z pulmonologiem na odległość, oszczędzasz czas i pieniądze. Zainteresowany? Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej o teleporadzie pulmonologicznej i naszej platformie Global Teleclinic.

Komfort i dyskrecja

Zarówno umówienie wizyty, jak i sama konsultacja odbywa się miejscu wybranym przez Ciebie, w takiej formie, jaka Ci najbardziej odpowiada (video, rozmowa telefoniczna lub chat)

Dostępność lekarzy

Telekonsultacje dają Ci dostęp do lekarzy i specjalistów z całej Polski, niezależnie od tego, gdzie przebywasz.

Oszczędność czasu

Bez wychodzenia z domu, bez wizyty w placówce medycznej, bez oczekiwania na połączenie z Call Center.

Monitoring stanu zdrowia

Jeśli Twój stan zdrowia wymaga częstych wizyt kontrolnych u lekarza, np. w celu oceny wyników badań, zweryfikowania dawki leku lub przedłużenia recepty, to telekonsultacja z powodzeniem może zastąpić klasyczną wizytę stacjonarną.

Wybierz, jak chcesz rozmawiać z pulmonologiem

telefon

Jeśli wybierzesz konsultację w formie telefonicznej, lekarz zadzwoni do Ciebie na numer telefonu podany w trakcie rejestracji.

video-chat

chat

W przypadku konsultacji w formie video-chat’u lub chat’u, zaloguj się na swoim Koncie Pacjenta, następnie wybierz umówioną wizytę i kliknij „Połącz się”. Wszystkie połączenia są obsługiwane przez naszą platformę dostępną w każdej przeglądarce internetowej, więc nie musisz instalować żadnych dodatkowych aplikacji.

Jak działa umawianie na telekonsultację z lekarzem pulmonologiem?

Instrukcja umawiania na teleporadę Global Teleclinic

Jak wygląda telekonsultacja z pulmonologiem w Katowicach

PRZED KONSULTACJĄ

Przed każdą wizytą masz możliwość wypełnienia ankiety, dzięki której lekarz może zapoznać się ze stanem Twojego zdrowia jeszcze przed połączeniem. Dodatkowo, do każdej wizyty na platformie Global Teleclinic możesz dołączyć wcześniejszą dokumentację medyczną, co jest istotne zwłaszcza w przypadku osób przewlekle chorych.

W TRAKCIE

W trakcie konsultacji on-line lub telefonicznej lekarz standardowo przeprowadza wywiad medyczny, na podstawie którego przygotuje dla Ciebie zalecenia dotyczące dalszego postępowania. Wszystkie informacje znajdziesz także w swojej dokumentacji medycznej na Koncie Pacjenta.

PO KONSULTACJI

Jeśli Twój stan zdrowia będzie tego wymagać, lekarz może wystawić e-receptę, e-zwolnienie, oraz e-skierowanie na dalszą diagnostykę lub do innego lekarza specjalisty. Wystawione przez lekarza dokumenty znajdziesz po zalogowaniu się na Konto Pacjenta.

Telekonsultacje

Konsultacja online prywatnie z pulmonologiem

Pulmonolog, internista, pediatra, a może kardiolog? Już nie musisz czekać na infolinii czy w przychodni. Nasi specjaliści są tu, żeby Ci pomóc. Umów się i porozmawiaj z lekarzem z dowolnego miejsca i w terminie, który Ci odpowiada.

Pulmonolog - w czym nam pomoże?

Pulmonolog to specjalista, którego rola jest kluczowa dla zdrowia układu oddechowego. Jego zadaniem jest diagnozowanie i leczenie chorób, takich jak astma, POChP, rozedma płuc czy zaburzenia oddechowe podczas snu. Pulmonolodzy korzystają z różnych testów diagnostycznych, takich jak np. zdjęcia rentgenowskie czy tomografia komputerowa, aby zdiagnozować choroby układu oddechowego. W leczeniu stosowane są zarówno leki, jak i zmiany stylu życia, które pomagają wyeliminować przyczyny problemów z oddychaniem. Niektórzy pulmonolodzy specjalizują się również w medycynie krytycznej i zapewniają specjalistyczną opiekę pacjentom z ciężkimi chorobami układu oddechowego, wymagającym szczególnego monitorowania i wsparcia. Warto mieć na uwadze, że pulmonologia jest istotnym elementem ogólnego zdrowia. Dzięki teleporadzie pulmonologicznej lekarze mogą zdalnie diagnozować i leczyć choroby układu oddechowego, co stanowi najnowocześniejszą technologię w tym zakresie.

Sprawdź nasze pozostałe usługi