Pulmonolog teleporada Gdańsk

Interesuje Cię teleporada z pulmonologiem? Platforma Global Teleclinic zapewnia dostęp do lekarzy medycyny rodzinnej, pulmonologów i innych specjalistów poprzez telekonsultacje online. Jeśli potrzebujesz regularnej kontroli u pulmonologa, teleporada może Cię zainteresować jako alternatywa dla klasycznej wizyty w gabinecie. Zapraszamy do kontaktu, aby dowiedzieć się więcej.

Konsultacja telemedyczna w Global Teleclinic

Pulmonolog porady - konsultacja online w Gdańsku

Twój pulomonolog tam, gdzie Ty

Dzięki teleporadom pulmonologicznym specjaliści medyczni mają dostęp do nowoczesnych metod leczenia, które mogą poprawić jakość życia ich pacjentów. Korzystając z platformy Global Teleclinic, każdy może skonsultować się z pulmonologiem bez wychodzenia z domu. Jest to idealna opcja dla osób, które wymagają częstych wizyt kontrolnych u lekarza pulmonologa.

Teleporada może skrócić czas oczekiwania na wizytę oraz pozwolić na oszczędność czasu i pieniędzy związanych z dojazdem do lekarza. Dlatego, jeśli interesuje Cię teleporada z pulmonologiem, zapraszamy do kontaktu i korzystania z nowoczesnej medycyny.

Komfort i dyskrecja

Zarówno umówienie wizyty, jak i sama konsultacja odbywa się miejscu wybranym przez Ciebie, w takiej formie, jaka Ci najbardziej odpowiada (video, rozmowa telefoniczna lub chat)

Dostępność lekarzy

Telekonsultacje dają Ci dostęp do lekarzy i specjalistów z całej Polski, niezależnie od tego, gdzie przebywasz.

Oszczędność czasu

Bez wychodzenia z domu, bez wizyty w placówce medycznej, bez oczekiwania na połączenie z Call Center.

Monitoring stanu zdrowia

Jeśli Twój stan zdrowia wymaga częstych wizyt kontrolnych u lekarza, np. w celu oceny wyników badań, zweryfikowania dawki leku lub przedłużenia recepty, to telekonsultacja z powodzeniem może zastąpić klasyczną wizytę stacjonarną.

Wybierz, jak chcesz rozmawiać z pulmonologiem

telefon

Jeśli wybierzesz konsultację w formie telefonicznej, lekarz zadzwoni do Ciebie na numer telefonu podany w trakcie rejestracji.

video-chat

chat

W przypadku konsultacji w formie video-chat’u lub chat’u, zaloguj się na swoim Koncie Pacjenta, następnie wybierz umówioną wizytę i kliknij „Połącz się”. Wszystkie połączenia są obsługiwane przez naszą platformę dostępną w każdej przeglądarce internetowej, więc nie musisz instalować żadnych dodatkowych aplikacji.

Jak działa umawianie na telekonsultację z lekarzem pulmonologiem?

Instrukcja umawiania na teleporadę Global Teleclinic

Jak wygląda telekonsultacja z pulmonologiem w Gdańsku

PRZED KONSULTACJĄ

Przed każdą wizytą masz możliwość wypełnienia ankiety, dzięki której lekarz może zapoznać się ze stanem Twojego zdrowia jeszcze przed połączeniem. Dodatkowo, do każdej wizyty na platformie Global Teleclinic możesz dołączyć wcześniejszą dokumentację medyczną, co jest istotne zwłaszcza w przypadku osób przewlekle chorych.

W TRAKCIE

W trakcie konsultacji on-line lub telefonicznej lekarz standardowo przeprowadza wywiad medyczny, na podstawie którego przygotuje dla Ciebie zalecenia dotyczące dalszego postępowania. Wszystkie informacje znajdziesz także w swojej dokumentacji medycznej na Koncie Pacjenta.

PO KONSULTACJI

Jeśli Twój stan zdrowia będzie tego wymagać, lekarz może wystawić e-receptę, e-zwolnienie, oraz e-skierowanie na dalszą diagnostykę lub do innego lekarza specjalisty. Wystawione przez lekarza dokumenty znajdziesz po zalogowaniu się na Konto Pacjenta.

Telekonsultacje

Konsultacja online prywatnie z pulmonologiem

Pulmonolog, internista, pediatra, a może kardiolog? Już nie musisz czekać na infolinii czy w przychodni. Nasi specjaliści są tu, żeby Ci pomóc. Umów się i porozmawiaj z lekarzem z dowolnego miejsca i w terminie, który Ci odpowiada.

Pulmonolog - w czym nam pomoże?

Pulmonolog to specjalista, który zajmuje się diagnozowaniem i leczeniem chorób układu oddechowego. Choć może to brzmieć prosto, to jednak jest to specjalizacja, która jest bardzo wiele warstw. Pulmonolodzy korzystają z wielu testów diagnostycznych, aby dokładnie zdiagnozować choroby takie jak astma, POChP, rozedma płuc, choroby opłucnej i problemy z oddychaniem podczas snu. Leczenie tych chorób wymaga zarówno leków, jak i zmian stylu życia, ale również specjalistycznych narzędzi takich jak teleporada pulmonologiczna. Takie rozwiązania pozwalają na zdalne diagnozowanie i leczenie chorób układu oddechowego, co jest niezwykle pomocne szczególnie w czasie epidemii, kiedy nie chcemy narażać pacjentów na zakażenie w izbie przyjęć. Pulmonologia jest bez wątpienia jednym z najważniejszych elementów ogólnego zdrowia.

Sprawdź nasze pozostałe usługi