Pediatra teleporada

Zapraszamy do korzystania z platformy Global Teleclinic, która zapewnia konsultacje online z wykwalifikowanymi lekarzami medycyny rodzinnej, pediatrami, internistami oraz specjalistami, w tym alergologami, kardiologami, nefrologami i wieloma innymi. Bez względu na to, gdzie się znajdujesz, platforma oferuje krótki czas oczekiwania na wizytę online, która umożliwia Ci organizację pomocy medycznej zawsze i wszędzie.

Konsultacja telemedyczna w Global Teleclinic

Pediatra porady - konsultacja online - Rzeszów

Twój pediatra tam, gdzie Ty

Wizyty z pediatrą odbywają się w miejscu Twojego wyboru i w formie, która Ci odpowiada. Dzięki konsultacjom online masz dostęp do lekarzy i specjalistów z całego kraju, bez względu na to, gdzie aktualnie się znajdujesz. Zarówno umawianie wizyty, jak i sama konsultacja są proste i wygodne.

Oferujemy możliwość otrzymania porad medycznych przez Internet, bez wychodzenia z domu, w wybranej lokalizacji, bez potrzeby odwiedzania placówek medycznych i bez konieczności oczekiwania w kolejce do lekarza. W przypadku, gdy Twoje dziecko potrzebuje kilku wizyt kontrolnych, np. w celu oceny wyników badań lub przedłużeniu recept, wizyty u pediatry online mogą z powodzeniem zastąpić te stacjonarne. Jeśli jesteś zainteresowany, zachęcamy do kontaktu z nami.

Komfort i dyskrecja

Zarówno umówienie wizyty, jak i sama konsultacja odbywa się miejscu wybranym przez Ciebie, w takiej formie, jaka Ci najbardziej odpowiada (video, rozmowa telefoniczna lub chat)

Dostępność lekarzy

Telekonsultacje dają Ci dostęp do lekarzy i specjalistów z całej Polski, niezależnie od tego, gdzie przebywasz.

Oszczędność czasu

Bez wychodzenia z domu, bez wizyty w placówce medycznej, bez oczekiwania na połączenie z Call Center.

Monitoring stanu zdrowia

Jeśli Twój stan zdrowia wymaga częstych wizyt kontrolnych u lekarza, np. w celu oceny wyników badań, zweryfikowania dawki leku lub przedłużenia recepty, to telekonsultacja z powodzeniem może zastąpić klasyczną wizytę stacjonarną.

Wybierz, jak chcesz rozmawiać z pediatrą

telefon

Jeśli wybierzesz konsultację w formie telefonicznej, lekarz zadzwoni do Ciebie na numer telefonu podany w trakcie rejestracji.

video-chat

chat

W przypadku konsultacji w formie video-chat’u lub chat’u, zaloguj się na swoim Koncie Pacjenta, następnie wybierz umówioną wizytę i kliknij „Połącz się”. Wszystkie połączenia są obsługiwane przez naszą platformę dostępną w każdej przeglądarce internetowej, więc nie musisz instalować żadnych dodatkowych aplikacji.

Jak działa umawianie na telekonsultację z lekarzem pediatrą?

Instrukcja umawiania na teleporadę Global Teleclinic

Jak wygląda telekonsultacja z pediatrą

PRZED KONSULTACJĄ

Przed każdą wizytą masz możliwość wypełnienia ankiety, dzięki której lekarz może zapoznać się ze stanem Twojego zdrowia jeszcze przed połączeniem. Dodatkowo, do każdej wizyty na platformie Global Teleclinic możesz dołączyć wcześniejszą dokumentację medyczną, co jest istotne zwłaszcza w przypadku osób przewlekle chorych.

W TRAKCIE

W trakcie konsultacji on-line lub telefonicznej lekarz standardowo przeprowadza wywiad medyczny, na podstawie którego przygotuje dla Ciebie zalecenia dotyczące dalszego postępowania. Wszystkie informacje znajdziesz także w swojej dokumentacji medycznej na Koncie Pacjenta.

PO KONSULTACJI

Jeśli Twój stan zdrowia będzie tego wymagać, lekarz może wystawić e-receptę, e-zwolnienie, oraz e-skierowanie na dalszą diagnostykę lub do innego lekarza specjalisty. Wystawione przez lekarza dokumenty znajdziesz po zalogowaniu się na Konto Pacjenta.

Telekonsultacje

Konsultacja online prywatnie z pediatrą

Pulmonolog, internista, pediatra, a może kardiolog? Już nie musisz czekać na infolinii czy w przychodni. Nasi specjaliści są tu, żeby Ci pomóc. Umów się i porozmawiaj z lekarzem z dowolnego miejsca i w terminie, który Ci odpowiada.

Pediatra - w czym nam pomoże?

Korzyść z dostępu do pediatry online, to możliwość uzyskania profesjonalnej porady w zaciszu własnego domu, bez konieczności oczekiwania w długiej kolejce do przychodni. Wykwalifikowany pediatra, dostępny przez Internet, oferuje elastyczność i wygodę dla każdego rodzica potrzebującego szybkiej porady medycznej dla swojego dziecka. Doświadczony lekarz zdiagnozuje przypadłość i zabiegnie o zaplanowanie leczenia dostosowanego do indywidualnych potrzeb pacjenta, oferując wsparcie w trudnych chwilach. Wirtualna opieka, to również gwarancja najwyższej jakości usług medycznych, w każdym czasie i miejscu. Dzięki pomocy pediatry online, rodzice mogą lepiej dbać o zdrowie swojego dziecka i zapewnić mu bezpieczeństwo.

Sprawdź nasze pozostałe usługi