Pakiety Global Teleclinic

Opieka medyczna dla Ciebie i Twojej rodziny

TWÓJ LEKARZ W ZASIĘGU RĘKI, NIEZALEŻNIE OD TEGO, GDZIE JESTEŚ!

Abonament medyczny w Global Teleclinic daje Ci dostęp do szerokiego zakresu konsultacji w formie video, rozmowy telefonicznej lub chatu z dostępem do lekarzy nawet w ciągu dwóch godzin! Oszczędzasz czas i pieniądze, a my gwarantujemy Ci pomoc lekarską wtedy, kiedy jej potrzebujesz. Wybierz opiekę medyczną w abonamencie i płać tylko za te wizyty, z których skorzystasz. Dodatkowo, dzięki miesięcznej subskrypcji będą Cię kosztować nawet 30% mniej. Zobacz, jakie to proste!

ZAKRES USŁUG W PAKIETACH

Podstawowe konsultacje lekarskie

W zakresie każdego z naszych Pakietów znajdziesz nielimitowane konsultacje lekarzy podstawowej opieki: internistów, pediatrów, lekarzy medycyny rodzinnej i ogólnych.

Porada recepturowa

Jest to usługa dedykowana Pacjentom z chorobami przewlekłymi i wymagającymi okresowego przedłużenia recepty na przyjmowane leki.

Porada pielęgniarska

W wielu sytuacjach rada doświadczonej pielęgniarki może być nieocenioną pomocą. Zapoznaj się z zakresem porady pielęgniarskiej tutaj.

Konsultacje lekarzy specjalistów

W zakres Pakietu Premium wchodzą również konsultacje lekarzy specjalistów, dzięki czemu możesz umówić się m.in. do alergologa, ginekologa i ginekolog-endokrynologa, hematologa, kardiologa czy pulmonologa.

Dodatkowe rabaty

Do każdego Pakietu otrzymujesz również rabat na usługi, które nie wchodzą w jego skład, np. konsultacje psychologa, psychiatry, dietetyka lub badania laboratoryjne.

WYBIERZ RODZAJ PAKIETU

Wybierz Pakiet Standard, jeśli potrzebujesz opieki lekarzy pierwszego kontaktu (np. pediatry czy internisty). Jeśli chcesz mieć dostęp do szerszego zakresu konsultacji (np. kardiologa, pulmonologa czy alergologa), skorzystaj z Pakietu Premium.

Pakiet Standard

Konsultacje lekarzy internistów, medycyny rodzinnej i ogólnych

79 zł 55,30 zł

Porada recepturowa

49 zł 34,30 zł

Porada pielęgniarska

69 zł 48,30 zł

Pakiet Premium

Konsultacje lekarzy internistów, medycyny rodzinnej i ogólnych

79 zł 55,30 zł

Konsultacje lekarzy specjalistów

110 zł 77 zł

Porada recepturowa

49 zł 34,30 zł

Porada pielęgniarska

69 zł 48,30 zł

Cena poza
abonamentem

79,00 zł

49,00 zł

69,00 zł

110,00 zł

PAKIET

Standard

55,30 zł

34,30 zł

48,30

x

PAKIET

Premium

55,30 zł

34,30 zł

48,30

77,00 zł

WYBIERZ WERSJĘ PAKIETU

Potrzebujesz opieki medycznej tylko dla siebie czy również dla członków swojej rodziny? Wybierz jeden z trzech wariantów w zależności od swoich potrzeb:

JAK KUPIĆ PAKIET?

Załóż lub zaloguj się na swoje Konto Pacjenta

Jeśli nie masz jeszcze konta na platformie Global Teleclinic, to możesz je założyć po kliknięciu przycisku wybranego Pakietu.

Podaj dane do płatności

W następnym kroku poprosimy Cię o podanie danych do faktury oraz danych Twojej karty płatniczej, z której będziemy co miesiąc pobierać opłatę za abonament.

Umów pierwszą konsultację

Gotowe! Możesz już korzystać z opieki medycznej Global Teleclinic.

Załóż konto lub zaloguj się w Global Teleclinic

CO JESZCZE ZYSKUJESZ?

Rabaty

10% rabatu na wszystkie usługi nieobjęte zakresem pakietu, m.in. konsultacje psychologa, psychiatry lub dietetyka, a także badania laboratoryjne

Dokumentacja medyczna

Stały dostęp do dokumentacji medycznej: zaleceń lekarskich, skierowań, e-recept i wyników badań laboratoryjnych. Możesz również w prosty sposób (drag & drop) dołączyć dokumentację z innych placówek medycznych.

Kompleksowa opieka

Nasi lekarze współpracują ze sobą, żeby zapewnić Ci najlepszą opiekę w najszybszym czasie. System skierowań wewnętrznych pozwala skrócić ścieżkę Pacjenta w razie konieczności dodatkowych konsultacji.

Oszczędność czasu

Potwierdzenie Twojej tożsamości i dostęp do Konta Pacjenta bez konieczności wizyty w placówce. Umawianie wizyt, zmiana terminu lub odwołanie bez kontaktu z Call-Center.

Pamiętamy za Ciebie

Przypomnimy Ci o zaplanowanych konsultacjach.

User friendly

Intuicyjna i przejrzysta platforma dostępna z dowolnej przeglądarki - nie musisz instalować żadnej aplikacji ani pamiętać o aktualizacjach.