Pakiet Rodzinny

Opieka medyczna dla dwóch osób dorosłych i dzieci

LEKARZ W ZASIĘGU RĘKI, NIEZALEŻNIE OD TEGO, GDZIE JESTEŚCIE!

Abonament medyczny w Global Teleclinic daje Wam dostęp do szerokiego zakresu konsultacji w formie video, rozmowy telefonicznej lub chatu z dostępem do lekarzy nawet w ciągu dwóch godzin! Oszczędzasz czas i pieniądze, a my gwarantujemy pomoc lekarską wtedy, kiedy potrzebujesz jej Ty lub Twoi bliscy.

ZAKRES USŁUG W PAKIETACH

Podstawowe konsultacje lekarskie

W zakresie każdego z naszych Pakietów znajdziesz nielimitowane konsultacje lekarzy podstawowej opieki: internistów, pediatrów, lekarzy medycyny rodzinnej i ogólnych.

Porada recepturowa

Jest to usługa dedykowana Pacjentom z chorobami przewlekłymi i wymagającymi okresowego przedłużenia recepty na przyjmowane leki.

Porada pielęgniarska

W wielu sytuacjach rada doświadczonej pielęgniarki może być nieocenioną pomocą. Zapoznaj się z zakresem porady pielęgniarskiej tutaj.

Konsultacje lekarzy specjalistów

W zakres Pakietu Premium wchodzą również konsultacje lekarzy specjalistów, dzięki czemu możesz umówić się m.in. do alergologa, ginekologa i ginekolog-endokrynologa, hematologa, kardiologa czy pulmonologa.

Dodatkowe rabaty

Do każdego Pakietu otrzymujesz również rabat na usługi, które nie wchodzą w jego skład, np. konsultacje psychologa, psychiatry, dietetyka lub badania laboratoryjne.

WYBIERZ WERSJĘ PAKIETU RODZINNEGO

Wybierz opiekę medyczną w abonamencie i płać tylko za te wizyty, z których skorzystasz. Dodatkowo, dzięki miesięcznej subskrypcji będą Cię kosztować nawet 30% mniej. Zobacz, jakie to proste!

Pakiet Standard

Konsultacje lekarzy internistów, medycyny rodzinnej i ogólnych

79 zł 55,30 zł

Porada recepturowa

49 zł 34,30 zł

Porada pielęgniarska

69 zł 48,30 zł

Pakiet Premium

Konsultacje lekarzy internistów, medycyny rodzinnej i ogólnych

79 zł 55,30 zł

Konsultacje lekarzy specjalistów

110 zł 77 zł

Porada recepturowa

49 zł 34,30 zł

Porada pielęgniarska

69 zł 48,30 zł

Cena poza
abonamentem

79,00 zł

49,00 zł

69,00 zł

110,00 zł

PAKIET INDYWIDUALNY

Standard

54 zł

ZA MIESIĄC

55,30 zł

34,30 zł

48,30

x

PAKIET INDYWIDUALNY

Premium

68 zł

ZA MIESIĄC

55,30 zł

34,30 zł

48,30

77,00 zł

JAK KUPIĆ PAKIET RODZINNY?

Załóż lub zaloguj się na swoje Konto Pacjenta

Jeśli nie masz jeszcze konta na platformie Global Teleclinic, to możesz je założyć po kliknięciu przycisku "Wybieram" pod wybranym Pakietem.

Podaj dane do płatności

W następnym kroku poprosimy Cię o podanie danych do faktury oraz danych Twojej karty płatniczej, z której będziemy co miesiąc pobierać opłatę za abonament.

Dodaj kolejne osoby do Pakietu

W ustawieniach swojego pakietu dodaj drugą osobę dorosłą oraz dzieci do 18 roku życia (bez limitu), które również będą korzystać z opieki medycznej. Gotowe! Możesz już umówić pierwszą konsultację.

Załóż konto lub zaloguj się w Global Teleclinic

Co jeszcze zyskujesz?

Rabaty

10% rabatu na wszystkie usługi nieobjęte zakresem pakietu, m.in. konsultacje psychologa, psychiatry lub dietetyka, a także badania laboratoryjne

Dokumentacja medyczna

Stały dostęp do dokumentacji medycznej całej rodziny: zaleceń lekarskich, skierowań, e-recept i wyników badań laboratoryjnych. Możesz również w prosty sposób (drag & drop) dołączyć dokumentację z innych placówek medycznych.

Kompleksowa opieka

Nasi lekarze współpracują ze sobą, żeby zapewnić Wam najlepszą opiekę w najszybszym czasie. System skierowań wewnętrznych pozwala skrócić ścieżkę Pacjenta w razie konieczności dodatkowych konsultacji.

Oszczędność czasu

Potwierdzenie Twojej tożsamości i dostęp do Konta Pacjenta bez konieczności wizyty w placówce. Umawianie wizyt, zmiana terminu lub odwołanie bez kontaktu z Call-Center.

Pamiętamy za Ciebie

Przypomnimy Ci o zaplanowanych konsultacjach i wynikach badań.

User friendly

Intuicyjna i przejrzysta platforma dostępna z dowolnej przeglądarki - nie musisz instalować żadnej aplikacji ani pamiętać o aktualizacjach. Bez przełączania się między kontami umówisz konsultacje dla wszystkich członków swojej rodziny.

Sprawdź inne Pakiety

Pakiet indywidualny w Global Teleclinic

dla jednej osoby

Pakiet dla dwóch osób w Global Teleclinic

dla dwóch osób