Lekarz rodzinny / teleporada online / Rzeszów

Dostęp do opieki medycznej online może przynieść wiele korzyści osobom, które nie mają możliwości regularnych wizyt u lekarza rodzinnego. Nasza platforma internetowa pozwala na umawianie się na wizyty, prowadzenie konsultacji zdrowotnych, a nawet wystawienie recepty. Pacjenci nie muszą już czekać w długich kolejkach w gabinetach czy aptekach, a zamiast tego w prosty sposób mogą połączyć się ze swoim lekarzem online.

Konsultacja telemedyczna w Global Teleclinic

Lekarz rodzinny teleporada online prywatnie w Rzeszowie

Twój lekarz rodzinny w Rzeszowie - tam, gdzie Ty

Szukasz lekarza rodzinnego konsultacji online? Za pośrednictwem naszej platformy możesz wybrać formę konsultacji, która najbardziej Ci odpowiada np. video, rozmowa telefoniczna lub chat. Wszystkie porady można zrealizować za pomocą naszej platformy – bez instalowania dodatkowych aplikacji. 

Możesz wybrać lekarza podstawowej opieki, specjalistę i badania laboratoryjne w jednym miejscu. 

Platforma Global Teleclinic daje Ci dostęp do telekonsultacji lekarzy medycyny rodzinnej, internistów i pediatrów, ale również specjalistów: m.in. alergologa, kardiologa, nefrologa, ginekologa i ginekologa-endokrynologa oraz wielu innych. W krótkim czasie możesz umówić poradę lekarską, niezależnie od tego, gdzie jesteś.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Zapraszamy do kontaktu!

Komfort i dyskrecja

Zarówno umówienie wizyty, jak i sama konsultacja odbywa się miejscu wybranym przez Ciebie, w takiej formie, jaka Ci najbardziej odpowiada (video, rozmowa telefoniczna lub chat)

Dostępność lekarzy

Telekonsultacje dają Ci dostęp do lekarzy i specjalistów z całej Polski, niezależnie od tego, gdzie przebywasz.

Oszczędność czasu

Bez wychodzenia z domu, bez wizyty w placówce medycznej, bez oczekiwania na połączenie z Call Center.

Monitoring stanu zdrowia

Jeśli Twój stan zdrowia wymaga częstych wizyt kontrolnych u lekarza, np. w celu oceny wyników badań, zweryfikowania dawki leku lub przedłużenia recepty, to telekonsultacja z powodzeniem może zastąpić klasyczną wizytę stacjonarną.

Wybierz, jak chcesz rozmawiać z lekarzem rodzinnym

telefon

Jeśli wybierzesz konsultację w formie telefonicznej, lekarz zadzwoni do Ciebie na numer telefonu podany w trakcie rejestracji.

video-chat

chat

W przypadku konsultacji w formie video-chat’u lub chat’u, zaloguj się na swoim Koncie Pacjenta, następnie wybierz umówioną wizytę i kliknij „Połącz się”. Wszystkie połączenia są obsługiwane przez naszą platformę dostępną w każdej przeglądarce internetowej, więc nie musisz instalować żadnych dodatkowych aplikacji.

Jak działa umawianie na telekonsultację z lekarzem rodzinnym?

Instrukcja umawiania na teleporadę Global Teleclinic

Jak wygląda telekonsultacja z lekarzem rodzinnym

PRZED KONSULTACJĄ

Przed każdą wizytą masz możliwość wypełnienia ankiety, dzięki której lekarz może zapoznać się ze stanem Twojego zdrowia jeszcze przed połączeniem. Dodatkowo, do każdej wizyty na platformie Global Teleclinic możesz dołączyć wcześniejszą dokumentację medyczną, co jest istotne zwłaszcza w przypadku osób przewlekle chorych.

W TRAKCIE

W trakcie konsultacji on-line lub telefonicznej lekarz standardowo przeprowadza wywiad medyczny, na podstawie którego przygotuje dla Ciebie zalecenia dotyczące dalszego postępowania. Wszystkie informacje znajdziesz także w swojej dokumentacji medycznej na Koncie Pacjenta.

PO KONSULTACJI

Jeśli Twój stan zdrowia będzie tego wymagać, lekarz może wystawić e-receptę, e-zwolnienie, oraz e-skierowanie na dalszą diagnostykę lub do innego lekarza specjalisty. Wystawione przez lekarza dokumenty znajdziesz po zalogowaniu się na Konto Pacjenta.

Telekonsultacje

Konsultacja online prywatnie z lekarzem rodzinnym w Rzeszowie

Internista, pediatra, a może kardiolog? Już nie musisz czekać na infolinii czy w przychodni. Nasi specjaliści są tu, żeby Ci pomóc. Umów się i porozmawiaj z lekarzem z dowolnego miejsca i w terminie, który Ci odpowiada.

Lekarz rodzinny - w czym nam pomoże?

Lekarz rodzinny, czyli podstawowy lekarz opieki zdrowotnej, jest kluczowym elementem naszego systemu opieki zdrowotnej. Zapewnia szeroki zakres usług medycznych, takich jak badania lekarskie, porady dotyczące zdrowia i profilaktyki, diagnozowanie oraz leczenie chorób i urazów, a także zamawianie testów laboratoryjnych i badań obrazowych. Lekarz rodzinny posiada wyjątkowe kwalifikacje i może działać jak partner w leczeniu swoich pacjentów. Często ma z nimi długotrwałe relacje, co przekłada się na wzajemne zaufanie. Dzięki temu często potrafi podejść do tematu diagnozowania i leczenia chorób w sposób holistyczny, który uwzględnia całościowy stan zdrowia pacjenta. Lekarz rodzinny może też doradzić w sprawach związanych ze zmianami stylu życia, takimi jak odstawienie palenia, poprawa diety, zwiększenie aktywności fizycznej, jak również wsparcie w radzeniu sobie ze stresem. Inną ważną rolą lekarza rodzinnego jest udzielanie pomocy w przypadku problemów związanych z zdrowiem psychicznym, takich jak depresja, lęk czy uzależnienia. Dzięki stałemu wglądowi w zdrowie swoich pacjentów, lekarz rodzinny może zapewnić wysokiej jakości kompleksową opiekę, jednocześnie zmniejszając liczbę niepotrzebnych zabiegów i hospitalizacji. Takie podejście do opieki zdrowotnej pozwala na zapewnienie wysokiej jakości usług medycznych dla każdego, niezależnie od miejsca zamieszkania czy sytuacji życiowej.

Sprawdź nasze pozostałe usługi