Lekarz rodzinny konsultacja online

Dostęp do lekarza rodzinnego online może być ogromną korzyścią dla osób, które nie są w stanie odbywać regularnych wizyt w gabinecie lekarskim. Za pośrednictwem platformy internetowej pacjenci mogą umawiać się na wizyty, korzystać z konsultacji lekarskich, a nawet realizować recepty w zaciszu własnego domu. Zamiast czekać w długich kolejkach w gabinecie lekarskim lub aptece, pacjenci mogą wygodnie połączyć się ze swoim lekarzem wirtualnie.
Konsultacja telemedyczna w Global Teleclinic

Lekarz rodzinny teleporada online prywatnie

Twój lekarz rodzinny tam, gdzie Ty

Szukasz lekarza rodzinnego konsultacji online? Za pośrednictwem naszej platformy możesz wybrać formę konsultacji, która najbardziej Ci odpowiada np. video, rozmowa telefoniczna lub chat. Wszystkie porady można zrealizować za pomocą naszej platformy – bez instalowania dodatkowych aplikacji. 

Możesz wybrać lekarza podstawowej opieki, specjalistę i badania laboratoryjne w jednym miejscu. 

Platforma Global Teleclinic daje Ci dostęp do telekonsultacji lekarzy medycyny rodzinnej, internistów i pediatrów, ale również specjalistów: m.in. alergologa, kardiologa, nefrologa, ginekologa i ginekologa-endokrynologa oraz wielu innych. W krótkim czasie możesz umówić poradę lekarską, niezależnie od tego, gdzie jesteś.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Zapraszamy do kontaktu!

Komfort i dyskrecja

Zarówno umówienie wizyty, jak i sama konsultacja odbywa się miejscu wybranym przez Ciebie, w takiej formie, jaka Ci najbardziej odpowiada (video, rozmowa telefoniczna lub chat)

Dostępność lekarzy

Telekonsultacje dają Ci dostęp do lekarzy i specjalistów z całej Polski, niezależnie od tego, gdzie przebywasz.

Oszczędność czasu

Bez wychodzenia z domu, bez wizyty w placówce medycznej, bez oczekiwania na połączenie z Call Center.

Monitoring stanu zdrowia

Jeśli Twój stan zdrowia wymaga częstych wizyt kontrolnych u lekarza, np. w celu oceny wyników badań, zweryfikowania dawki leku lub przedłużenia recepty, to telekonsultacja z powodzeniem może zastąpić klasyczną wizytę stacjonarną.

Wybierz, jak chcesz rozmawiać z lekarzem rodzinnym

telefon

Jeśli wybierzesz konsultację w formie telefonicznej, lekarz zadzwoni do Ciebie na numer telefonu podany w trakcie rejestracji.

video-chat

chat

W przypadku konsultacji w formie video-chat’u lub chat’u, zaloguj się na swoim Koncie Pacjenta, następnie wybierz umówioną wizytę i kliknij „Połącz się”. Wszystkie połączenia są obsługiwane przez naszą platformę dostępną w każdej przeglądarce internetowej, więc nie musisz instalować żadnych dodatkowych aplikacji.

Jak działa umawianie na telekonsultację z lekarzem rodzinnym?

Instrukcja umawiania na teleporadę Global Teleclinic

Jak wygląda telekonsultacja z lekarzem rodzinnym

PRZED KONSULTACJĄ

Przed każdą wizytą masz możliwość wypełnienia ankiety, dzięki której lekarz może zapoznać się ze stanem Twojego zdrowia jeszcze przed połączeniem. Dodatkowo, do każdej wizyty na platformie Global Teleclinic możesz dołączyć wcześniejszą dokumentację medyczną, co jest istotne zwłaszcza w przypadku osób przewlekle chorych.

W TRAKCIE

W trakcie konsultacji on-line lub telefonicznej lekarz standardowo przeprowadza wywiad medyczny, na podstawie którego przygotuje dla Ciebie zalecenia dotyczące dalszego postępowania. Wszystkie informacje znajdziesz także w swojej dokumentacji medycznej na Koncie Pacjenta.

PO KONSULTACJI

Jeśli Twój stan zdrowia będzie tego wymagać, lekarz może wystawić e-receptę, e-zwolnienie, oraz e-skierowanie na dalszą diagnostykę lub do innego lekarza specjalisty. Wystawione przez lekarza dokumenty znajdziesz po zalogowaniu się na Konto Pacjenta.

Telekonsultacje

Konsultacja online prywatnie z lekarzem rodzinnym

Internista, pediatra, a może kardiolog? Już nie musisz czekać na infolinii czy w przychodni. Nasi specjaliści są tu, żeby Ci pomóc. Umów się i porozmawiaj z lekarzem z dowolnego miejsca i w terminie, który Ci odpowiada.

Lekarz rodzinny - w czym nam pomoże?

Lekarz rodzinny jest integralną częścią naszego systemu opieki zdrowotnej. Zapewnia szeroki zakres usług medycznych na poziomie podstawowej opieki zdrowotnej, w tym badania lekarskie, porady i wskazówki dotyczące profilaktyki zdrowotnej, szczepienia, diagnozowanie i leczenie chorób i urazów, zamawianie testów laboratoryjnych i badań obrazowych w razie potrzeby. Lekarze rodzinni mają wyjątkowe kwalifikacje, aby być partnerem w zarządzaniu problemami zdrowotnymi. Mając dostęp do dokumentacji od innych lekarzy mogą w razie potrzeby pomóc w koordynacji opieki ze specjalistami. Często mają długotrwałe relacje ze swoimi pacjentami, co skutkuje zwiększonym zaufaniem między obiema stronami. Pozwala im to na przyjęcie holistycznego podejścia do diagnozowania i leczenie, które wykracza poza pojedynczy objaw lub chorobę. Lekarze rodzinni mogą również oferować porady dotyczące zmian stylu życia, takich jak rzucenie palenia, poprawa diety i aktywności fizycznej oraz radzenie sobie ze stresem. Często są oni pierwszym punktem kontaktu, gdy pacjenci potrzebują pomocy w kwestiach zdrowia psychicznego, takich jak lęk, depresja i nadużywanie substancji psychoaktywnych. Ponadto rozumieją, w jaki sposób decyzje medyczne wpływają na samopoczucie pacjenta zarówno fizycznie, jak i emocjonalnie. Lekarz rodzinny odgrywa ważną rolę w zapewnianiu swoim pacjentom kompleksowych usług podstawowej opieki zdrowotnej. Mając stały wgląd w zdrowie swoich pacjentów może zapewnić lepszą jakość opieki, jednocześnie zmniejszając liczbę niepotrzebnych zabiegów i hospitalizacji. Dzięki takiemu podejściu do opieki zdrowotnej każdy ma dostęp do wysokiej jakości opieki zdrowotnej niezależnie od miejsca zamieszkania. 

 

Sprawdź nasze pozostałe usługi