Pediatra teleporada online

Chcesz skorzystać z konsultacji online z pediatrą? Skorzystak koniecznie z naszej platformy Global Teleclinic, która daje Ci dostęp do wizyt online z lekarzami medycyny rodzinnej, pediatrami, internistami i specjalistami np. alergologami, kardiologami, nefrologami oraz wieloma innymi. Platforma daje możliwość umówienia się w krótkim czasie na poradę lekarską online bez względu na to, gdzie przebywasz.

Konsultacja telemedyczna w Global Teleclinic

Pediatra porady - konsultacja online

Twój pediatra tam, gdzie Ty

Zarówno umówienie wizyty, jak i sama konsultacja z pediatrą odbywa się miejscu, które wybierasz sam, a także w takiej formie, jaka Ci najbardziej odpowiada. Konsultacje online dają Ci dostęp do lekarzy i specjalistów z całej Polski, niezależnie od tego, w jakim miejscu się znajdujesz. 

Oferujemy wizyty bez wychodzenia z domu lub innego miejsca, w którym się znajdujesz, bez wizyt w placówkach medycznych, bez oczekiwania na połączenie telefoniczne. Jeżeli Twoje dziecko wymaga częstych wizyt kontrolnych na przykład po to, by ocenić wyniki badań, zweryfikować dawki leku lub przedłużyć recepty, to konsultacja online z pediatrą może bez problemu zastąpić wizytę stacjonarną. Chcesz dowiedzieć się więcej? Zapraszamy do kontaktu.

Komfort i dyskrecja

Zarówno umówienie wizyty, jak i sama konsultacja odbywa się miejscu wybranym przez Ciebie, w takiej formie, jaka Ci najbardziej odpowiada (video, rozmowa telefoniczna lub chat)

Dostępność lekarzy

Telekonsultacje dają Ci dostęp do lekarzy i specjalistów z całej Polski, niezależnie od tego, gdzie przebywasz.

Oszczędność czasu

Bez wychodzenia z domu, bez wizyty w placówce medycznej, bez oczekiwania na połączenie z Call Center.

Monitoring stanu zdrowia

Jeśli Twój stan zdrowia wymaga częstych wizyt kontrolnych u lekarza, np. w celu oceny wyników badań, zweryfikowania dawki leku lub przedłużenia recepty, to telekonsultacja z powodzeniem może zastąpić klasyczną wizytę stacjonarną.

Wybierz, jak chcesz rozmawiać z pediatrą

telefon

Jeśli wybierzesz konsultację w formie telefonicznej, lekarz zadzwoni do Ciebie na numer telefonu podany w trakcie rejestracji.

video-chat

chat

W przypadku konsultacji w formie video-chat’u lub chat’u, zaloguj się na swoim Koncie Pacjenta, następnie wybierz umówioną wizytę i kliknij „Połącz się”. Wszystkie połączenia są obsługiwane przez naszą platformę dostępną w każdej przeglądarce internetowej, więc nie musisz instalować żadnych dodatkowych aplikacji.

Jak działa umawianie na telekonsultację z lekarzem pediatrą?

Instrukcja umawiania na teleporadę Global Teleclinic

Jak wygląda telekonsultacja z pediatrą

PRZED KONSULTACJĄ

Przed każdą wizytą masz możliwość wypełnienia ankiety, dzięki której lekarz może zapoznać się ze stanem Twojego zdrowia jeszcze przed połączeniem. Dodatkowo, do każdej wizyty na platformie Global Teleclinic możesz dołączyć wcześniejszą dokumentację medyczną, co jest istotne zwłaszcza w przypadku osób przewlekle chorych.

W TRAKCIE

W trakcie konsultacji on-line lub telefonicznej lekarz standardowo przeprowadza wywiad medyczny, na podstawie którego przygotuje dla Ciebie zalecenia dotyczące dalszego postępowania. Wszystkie informacje znajdziesz także w swojej dokumentacji medycznej na Koncie Pacjenta.

PO KONSULTACJI

Jeśli Twój stan zdrowia będzie tego wymagać, lekarz może wystawić e-receptę, e-zwolnienie, oraz e-skierowanie na dalszą diagnostykę lub do innego lekarza specjalisty. Wystawione przez lekarza dokumenty znajdziesz po zalogowaniu się na Konto Pacjenta.

Telekonsultacje

Konsultacja online prywatnie z pediatrą

Pulmonolog, internista, pediatra, a może kardiolog? Już nie musisz czekać na infolinii czy w przychodni. Nasi specjaliści są tu, żeby Ci pomóc. Umów się i porozmawiaj z lekarzem z dowolnego miejsca i w terminie, który Ci odpowiada.

Pediatra - w czym nam pomoże?

Wykorzystując potęgę technologii, rodzice mają teraz łatwiejszy dostęp do pediatry – online. Wraz z pojawieniem się tego typu usług, mogą połączyć się z wykwalifikowanym pediatrą w zaciszu własnego domu i uzyskać profesjonalną poradę bez konieczności czekania w kolejce do przychodni. Pediatra dostępny online zapewnia elastyczność, wygodę i dostępność dla osób szukających pomocy w zakresie potrzeb zdrowotnych swoich dzieci. Doświadczony lekarz może zapewnić wiarygodną diagnozę i plany leczenia dostosowane specjalnie do indywidualnych przypadków, zapewniając jednocześnie wsparcie w potrzebie. Usługi online oferują dostęp do wysokiej jakości opieki w każdym miejscu, dzięki czemu rodzice mogą mieć pewność, że otrzymują najlepszą możliwą poradę medyczną dla swoich dzieci. Z pomocą pediatry online rodzice mogą lepiej zarządzać zdrowiem swojego dziecka i zapewnić mu bezpieczeństwo. 

Sprawdź nasze pozostałe usługi