Pediatra teleporada online

Platforma Global Teleclinic daje Pacjentom dostęp do wizyt z lekarzami medycyny rodzinnej, pediatrami, internistami i specjalistami np. alergologami, kardiologami, nefrologami oraz wieloma innymi. Serwis umożliwia umówienia się na teleporadę lekarską online bez względu na to, gdzie przebywasz.

Konsultacja telemedyczna w Global Teleclinic

Konsultacja online z poradą pediatry - Twój lekarz tam, gdzie Ty

Zarówno umówienie wizyty, jak i sama konsultacja z pediatrą odbywa się miejscu, które wybierasz sam, a także w takiej formie, jaka Ci najbardziej odpowiada. Konsultacje online dają Ci dostęp do lekarzy i specjalistów z całej Polski, niezależnie od tego, w jakim miejscu się znajdujesz.

Oferujemy wizyty bez wychodzenia z domu – bez konieczności przyjazdu do stacjonarnej placówki medycznej czy oczekiwania na połączenie telefoniczne. Jeżeli Twoje dziecko wymaga częstych wizyt kontrolnych na przykład po to, by ocenić wyniki badań, zweryfikować dawki leku lub przedłużyć recepty, taka teleporada z pediatrą może zastąpić wizytę stacjonarną.

Komfort i dyskrecja

Zarówno umówienie wizyty, jak i sama konsultacja odbywa się miejscu wybranym przez Ciebie, w takiej formie, jaka Ci najbardziej odpowiada (video, rozmowa telefoniczna lub chat)

Dostępność lekarzy

Telekonsultacje dają Ci dostęp do lekarzy i specjalistów z całej Polski, niezależnie od tego, gdzie przebywasz.

Oszczędność czasu

Bez wychodzenia z domu, bez wizyty w placówce medycznej, bez oczekiwania na połączenie z Call Center.

Monitoring stanu zdrowia

Jeśli Twój stan zdrowia wymaga częstych wizyt kontrolnych u lekarza, np. w celu oceny wyników badań, zweryfikowania dawki leku lub przedłużenia recepty, to telekonsultacja z powodzeniem może zastąpić klasyczną wizytę stacjonarną.

Wybierz, jak chcesz rozmawiać z pediatrą

telefon

Jeśli wybierzesz konsultację w formie telefonicznej, lekarz zadzwoni do Ciebie na numer telefonu podany w trakcie rejestracji.

video-chat

chat

W przypadku konsultacji w formie video-chat’u lub chat’u, zaloguj się na swoim Koncie Pacjenta, następnie wybierz umówioną wizytę i kliknij „Połącz się”. Wszystkie połączenia są obsługiwane przez naszą platformę dostępną w każdej przeglądarce internetowej, więc nie musisz instalować żadnych dodatkowych aplikacji.

Jak działa umawianie na telekonsultację z lekarzem pediatrą?

Instrukcja umawiania na teleporadę Global Teleclinic

Jak wygląda telekonsultacja z pediatrą

PRZED KONSULTACJĄ

Przed każdą wizytą masz możliwość wypełnienia ankiety, dzięki której lekarz może zapoznać się ze stanem Twojego zdrowia jeszcze przed połączeniem. Dodatkowo, do każdej wizyty na platformie Global Teleclinic możesz dołączyć wcześniejszą dokumentację medyczną, co jest istotne zwłaszcza w przypadku osób przewlekle chorych.

W TRAKCIE

W trakcie konsultacji on-line lub telefonicznej lekarz standardowo przeprowadza wywiad medyczny, na podstawie którego przygotuje dla Ciebie zalecenia dotyczące dalszego postępowania. Wszystkie informacje znajdziesz także w swojej dokumentacji medycznej na Koncie Pacjenta.

PO KONSULTACJI

Jeśli Twój stan zdrowia będzie tego wymagać, lekarz może wystawić e-receptę, e-zwolnienie, oraz e-skierowanie na dalszą diagnostykę lub do innego lekarza specjalisty. Wystawione przez lekarza dokumenty znajdziesz po zalogowaniu się na Konto Pacjenta.

Telekonsultacje

Prywatne konsultacje online z pediatrami w Global Teleclinic

Bez względu na to, do lekarza jakiej specjalności chcesz się zapisać, nie musisz czekać na niego na infolinii czy w przychodni. Nasi pracownicy są tu, żeby Ci pomóc i porozmawiać o Twoich objawach z dowolnego miejsca i w dogodnym terminie.

Pediatra - w czym nam pomoże?

Dzięki obecnej technologii rodzice mają teraz łatwiejszy dostęp do pediatry, bo przez internet. W ramach tego typu usług mogą połączyć się z wybranym pracownikiem w zaciszu własnego domu i uzyskać poradę bez konieczności czekania w kolejce do przychodni. Lekarz dostępny online zapewnia elastyczność, wygodę i dostępność dla osób szukających pomocy w zakresie potrzeb zdrowotnych swoich dzieci – może zapewnić diagnozę i plan leczenia dostosowane do indywidualnych przypadków, zapewniając jednocześnie wsparcie.

Usługi online zapewniają dostęp do opieki w każdym miejscu, dzięki czemu rodzice otrzymują poradę medyczną dla swoich dzieci. Z pomocą pediatry online mogą oni wygodniej zarządzać zdrowiem swojego dziecka. Serwis Global Teleclinic umożliwia korzystanie z usług lekarza dziecięcego, które zapewniają dostęp do konsultacji przez internet. Teleporada z pracownikiem, jakim jest pediatra online, to opcja dla rodziców, którzy poszukują dostępu do prywatnych wizyt lekarskich bez konieczności wychodzenia z domu. Odbywają się one z wykorzystaniem połączenia telefonicznego lub wideokonferencji, co pozwala na omówienie stanu zdrowia dziecka i otrzymanie zaleceń.

Usługa zapewnia możliwość wyboru terminu konsultacji i dostosowania go do indywidualnych potrzeb rodziców oraz ich dzieci. Serwis umożliwia kontakt z lekarzami bez względu na lokalizację pacjenta. Teleporada z pracownikiem, jakim jest pediatra, to alternatywa dla wizyt w placówkach medycznych, szczególnie w sytuacjach, gdy dostęp do specjalisty w danej dziedzinie jest ograniczony lub gdy istnieje potrzeba uzyskania porady bez odwiedzania go osobiście. Oferowana usługa jest formą wsparcia dla rodziców i dla dzieci, która dostosowuje się do rytmu życia użytkowników serwisu.

Zapisując się prywatnie do lekarza, jakim jest pediatra, opiekunowie mogą zarządzać zdrowiem swoich pociech.

Sprawdź nasze pozostałe usługi