Wizyta u ginekologa online

Szukasz lekarza ginekologa online? Sprawdź koniecznie naszą ofertę! Platforma Global Teleclinic umożliwia kontakt online z lekarzami ginekologami, ginekologiem-endokrynologiem, lekarzami medycyny rodzinnej, internistami i wieloma innymi lekarzami. W krótkim czasie dajemy Ci możliwość umówienia się na poradę lekarską, niezależnie od tego, w jakim miejscu się znajdujesz. 

Konsultacja telemedyczna w Global Teleclinic

Ginekolog teleporada - konsultacja online

Twój ginekolog tam, gdzie Ty

Jeśli potrzebujesz częstych wizyt kontrolnych u lekarza ginekologa online np. w celu oceny wyników badań, weryfikacji dawki leku lub przedłużenia recepty, to telekonsultacja z powodzeniem zastąpi Ci klasyczną wizytę stacjonarną. Chcesz poznać więcej szczegółów? Zapraszamy do kontaktu.

Ginekolog online oferuje również porady dotyczące antykoncepcji, płodność i ogólne kwestie związane ze zdrowiem kobiet. Usługi ginekologiczne online to wygodny sposób na dostęp do opieki bez konieczności poświęcania czasu z napiętego harmonogramu na umówienie wizyty lub czekanie w gabinecie lekarskim. Wykorzystując technologię wideokonferencji, możesz odbyć prywatną rozmowę z lekarzem w zaciszu własnego domu, otrzymując profesjonalną poradę medyczną. 

Komfort i dyskrecja

Zarówno umówienie wizyty, jak i sama konsultacja odbywa się miejscu wybranym przez Ciebie, w takiej formie, jaka Ci najbardziej odpowiada (video, rozmowa telefoniczna lub chat)

Dostępność lekarzy

Telekonsultacje dają Ci dostęp do lekarzy i specjalistów z całej Polski, niezależnie od tego, gdzie przebywasz.

Oszczędność czasu

Bez wychodzenia z domu, bez wizyty w placówce medycznej, bez oczekiwania na połączenie z Call Center.

Monitoring stanu zdrowia

Jeśli Twój stan zdrowia wymaga częstych wizyt kontrolnych u lekarza, np. w celu oceny wyników badań, zweryfikowania dawki leku lub przedłużenia recepty, to telekonsultacja z powodzeniem może zastąpić klasyczną wizytę stacjonarną.

Wybierz, jak chcesz rozmawiać z ginekologiem

telefon

Jeśli wybierzesz konsultację w formie telefonicznej, lekarz zadzwoni do Ciebie na numer telefonu podany w trakcie rejestracji.

video-chat

chat

W przypadku konsultacji w formie video-chat’u lub chat’u, zaloguj się na swoim Koncie Pacjenta, następnie wybierz umówioną wizytę i kliknij „Połącz się”. Wszystkie połączenia są obsługiwane przez naszą platformę dostępną w każdej przeglądarce internetowej, więc nie musisz instalować żadnych dodatkowych aplikacji.

Jak działa umawianie na telekonsultację z lekarzem ginekologiem?

Instrukcja umawiania na teleporadę Global Teleclinic

Jak wygląda telekonsultacja z ginekologiem

PRZED KONSULTACJĄ

Przed każdą wizytą masz możliwość wypełnienia ankiety, dzięki której lekarz może zapoznać się ze stanem Twojego zdrowia jeszcze przed połączeniem. Dodatkowo, do każdej wizyty na platformie Global Teleclinic możesz dołączyć wcześniejszą dokumentację medyczną, co jest istotne zwłaszcza w przypadku osób przewlekle chorych.

W TRAKCIE

W trakcie konsultacji on-line lub telefonicznej lekarz standardowo przeprowadza wywiad medyczny, na podstawie którego przygotuje dla Ciebie zalecenia dotyczące dalszego postępowania. Wszystkie informacje znajdziesz także w swojej dokumentacji medycznej na Koncie Pacjenta.

PO KONSULTACJI

Jeśli Twój stan zdrowia będzie tego wymagać, lekarz może wystawić e-receptę, e-zwolnienie, oraz e-skierowanie na dalszą diagnostykę lub do innego lekarza specjalisty. Wystawione przez lekarza dokumenty znajdziesz po zalogowaniu się na Konto Pacjenta.

Telekonsultacje

Konsultacja online prywatnie z ginekologiem

Ginekolog, pulmonolog, internista, pediatra, a może kardiolog? Już nie musisz czekać na infolinii czy w przychodni. Nasi specjaliści są tu, żeby Ci pomóc. Umów się i porozmawiaj z lekarzem z dowolnego miejsca i w terminie, który Ci odpowiada.

Ginekolog - w czym nam pomoże?

Ginekolog to lekarz specjalizujący się w zdrowiu kobiet, w szczególności skupiający się na układzie rozrodczym. Ginekolodzy są przeszkoleni w diagnozowaniu i leczeniu problemów związanych z tym obszarem medycyny, od nieregularnych miesiączek i infekcji przenoszonych drogą płciową po menopauzę i raka. Podczas gdy wiele osób odwiedza ginekologa osobiście w celu corocznej kontroli lub pilniejszych potrzeb medycznych, ostatnio wzrosła liczba dostępnych usług ginekologicznych online. Usługi ginekologiczne online zapewniają dostęp do opieki wykwalifikowanych lekarzy bez konieczności osobistego umawiania się na wizytę. Tego typu usługi zazwyczaj oferują konsultacje wideo, a także dostęp do elektronicznych recept, testów laboratoryjnych, USG i innych testów diagnostycznych. Ginekolog online oferuje również porady dotyczące antykoncepcji, płodność i ogólne kwestie związane ze zdrowiem kobiet. Usługi ginekologiczne online to wygodny sposób na dostęp do opieki bez konieczności poświęcania czasu z napiętego harmonogramu na umówienie wizyty lub czekanie w gabinecie lekarskim. Wykorzystując technologię wideokonferencji, możesz odbyć prywatną rozmowę z lekarzem w zaciszu własnego domu, otrzymując profesjonalną poradę medyczną. Dodatkowo usługi ginekologiczne online oferują automatyczne przypomnienia, które mogą pomóc Ci być na bieżąco z ważnymi badaniami kontrolnymi i przesiewowymi. 

Sprawdź nasze pozostałe usługi