Ginekolog teleporada Olsztyn

Platforma Global Teleclinic oferuje możliwość konsultacji online z ginekologami, którzy pomogą Ci znaleźć odpowiednie wsparcie zdrowotne. Bez względu na Twoje miejsce pobytu, nasza platforma umożliwia szybkie umówienie się na poradę lekarską.

Konsultacja telemedyczna w Global Teleclinic

Ginekolog teleporada - konsultacja online

Twój ginekolog tam, gdzie Ty

Jeśli potrzebujesz częstych wizyt kontrolnych u ginekologa online, np. do oceny wyników badań, weryfikacji dawki leków lub przedłużenia recepty, teraz możesz z powodzeniem zastąpić tradycyjną wizytę stacjonarną poprzez telekonsultację. Wystarczy się z nami skontaktować, a szczegółowo omówimy możliwości.

Ginekolog online udziela także rad dotyczących antykoncepcji, płodności oraz ogólnych zagadnień związanych ze zdrowiem kobiet. Usługi ginekologiczne online stanowią wygodny sposób na zapewnienie sobie opieki bez wychodzenia z domu, rezygnacji z zajęć, czy też oczekiwania w gabinecie lekarskim. Dzięki technologii wideokonferencji, istnieje możliwość przeprowadzenia prywatnej rozmowy z lekarzem w zaciszu własnego domu i otrzymania profesjonalnej porady medycznej.

Komfort i dyskrecja

Zarówno umówienie wizyty, jak i sama konsultacja odbywa się miejscu wybranym przez Ciebie, w takiej formie, jaka Ci najbardziej odpowiada (video, rozmowa telefoniczna lub chat)

Dostępność lekarzy

Telekonsultacje dają Ci dostęp do lekarzy i specjalistów z całej Polski, niezależnie od tego, gdzie przebywasz.

Oszczędność czasu

Bez wychodzenia z domu, bez wizyty w placówce medycznej, bez oczekiwania na połączenie z Call Center.

Monitoring stanu zdrowia

Jeśli Twój stan zdrowia wymaga częstych wizyt kontrolnych u lekarza, np. w celu oceny wyników badań, zweryfikowania dawki leku lub przedłużenia recepty, to telekonsultacja z powodzeniem może zastąpić klasyczną wizytę stacjonarną.

Wybierz, jak chcesz rozmawiać z ginekologiem

telefon

Jeśli wybierzesz konsultację w formie telefonicznej, lekarz zadzwoni do Ciebie na numer telefonu podany w trakcie rejestracji.

video-chat

chat

W przypadku konsultacji w formie video-chat’u lub chat’u, zaloguj się na swoim Koncie Pacjenta, następnie wybierz umówioną wizytę i kliknij „Połącz się”. Wszystkie połączenia są obsługiwane przez naszą platformę dostępną w każdej przeglądarce internetowej, więc nie musisz instalować żadnych dodatkowych aplikacji.

Jak działa umawianie na telekonsultację z lekarzem ginekologiem?

Instrukcja umawiania na teleporadę Global Teleclinic

Jak wygląda telekonsultacja z ginekologiem w Olsztynie

PRZED KONSULTACJĄ

Przed każdą wizytą masz możliwość wypełnienia ankiety, dzięki której lekarz może zapoznać się ze stanem Twojego zdrowia jeszcze przed połączeniem. Dodatkowo, do każdej wizyty na platformie Global Teleclinic możesz dołączyć wcześniejszą dokumentację medyczną, co jest istotne zwłaszcza w przypadku osób przewlekle chorych.

W TRAKCIE

W trakcie konsultacji on-line lub telefonicznej lekarz standardowo przeprowadza wywiad medyczny, na podstawie którego przygotuje dla Ciebie zalecenia dotyczące dalszego postępowania. Wszystkie informacje znajdziesz także w swojej dokumentacji medycznej na Koncie Pacjenta.

PO KONSULTACJI

Jeśli Twój stan zdrowia będzie tego wymagać, lekarz może wystawić e-receptę, e-zwolnienie, oraz e-skierowanie na dalszą diagnostykę lub do innego lekarza specjalisty. Wystawione przez lekarza dokumenty znajdziesz po zalogowaniu się na Konto Pacjenta.

Telekonsultacje

Konsultacja online prywatnie z ginekologiem

Ginekolog, pulmonolog, internista, pediatra, a może kardiolog? Już nie musisz czekać na infolinii czy w przychodni. Nasi specjaliści są tu, żeby Ci pomóc. Umów się i porozmawiaj z lekarzem z dowolnego miejsca i w terminie, który Ci odpowiada.

Ginekolog - w czym nam pomoże?

W przypadku kobiet, wizyta u ginekologa jest ważnym elementem dbania o zdrowie. Specjalista ten pomoże w wykrywaniu i leczeniu chorób układu moczowo-płciowego oraz endometriozy. Ponadto, ginekolog będzie towarzyszył w ciąży, monitorując rozwój dziecka i pomagając w rozwiązywaniu ewentualnych problemów. Dzięki regularnym wizytom u ginekologa można cieszyć się zdrowiem i poczuciem bezpieczeństwa.

Sprawdź nasze pozostałe usługi